Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Suplementacja (/dzial-suplementacja)
+--- Dział: Suplementy i odżywki (/dzial-suplementy-i-od%C5%BCywki)
+--- Wątek: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? (/watek-jak%C4%85-polecacie-od%C5%BCywk%C4%99-dla-szybkiej-przemiany-materii)

Strony: 1 2


Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Magelan - 11-10-2011 12:28

Hejka,
jaką polecicie odżywkę dla organizmu z szybką przemiana materii?

Kiedyś w latach 90 przeszedłem się do sklepu z odżywkami i trafiłem chyba na jakiegoś pseudo znawce, polecił mi odżywkę z 60% zawartością białka, z żarłem tego całe 10kg siłka do tego i zero przyrostu masy Duży uśmiech
Facet w siłce się mnie pyta co ja jem że nic nie widać u mnie przyrostu masy, więc mu opowiedziałem, a on na to że to jakiś imbecyl w tym sklepie, że jak osoba jest chuda to powinna zaczynać od jak najmniejszej ilości białka by została w pełni przyswojona przez organizm, a nie ściekła po nim jak po sznurku.
A jaka jest Wasza wiedza na ten temat?


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Marian - 11-10-2011 12:42

Przede wszystkim dieta do tego gainer w Twoim przypadku będzie dobrym rozwiązaniem żeby podbić kcal w ciągu dnia.


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Magelan - 11-10-2011 12:57

A konkretniej mógłbyś podac jakies linki do takiej odżywki?
Nie wiem czy to potrzebne Język Wzrost 185cm waga 75kg


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Marian - 11-10-2011 12:58

Heh no to waga mała jak na taki wzrost.
Z gainerów polecam Mutant Mass, Mass Fusion.


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Magelan - 11-10-2011 13:28

no może teraz jest z 80kg, waga podana z przed 2 lat jak miałem okazje się zważyć .
Całe życie szczupły ze mnie człowiek, ale zwinny i silny hehe dużo na rowerze brykam a to też wpływa na moją mase a raczej jej brak.
To widze za wiele się nie zmieniło co do odżywek, tą mutant masse już mi polecano jakieś z 8 lat temu, w końcu trzeba ją wypróbować


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - michał.k - 12-10-2011 09:29

Podstawą jest żywienie, bez jadłospisu żadna odzywka nie pomoże,
jeśli chodzi o gainera polecam białko bardzo dobrej(czekoladowe) jakości plus vitargo (bez smakowe) enzymy trawienne/ witaminy i minerały(f.organiczna) plus probiotyki oraz drobno zmielone orzechy i woda.
Albo zamiast wody dajemy kefir i owoce(np;malina plus jagoda)

Pozdrawiam M.K


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - kozak-91 - 12-10-2011 12:23

Mutant Mass będzie dla Ciebie wporządku.


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - X-Share - 14-10-2011 16:24

ja myślę że na początek mógłby wziąć Gain Bolica z Olimpu m albo coś z Vitalmaxa a później mutanta


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - michał.k - 14-10-2011 17:11

Nie wciskajcie ludziom cukru pudru, który jedynie przyczynia się do destabilizacji poziomu cukru.

Pozdrawiam M.K


RE: Jaką polecacie odżywkę dla szybkiej przemiany materii? - Remik - 14-10-2011 21:20

dokladnie syf
gain bolic ma duzo cukru