Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Winstrol solo tabs - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Doping (/dzial-doping)
+--- Wątek: Winstrol solo tabs (/watek-winstrol-solo-tabs)

Strony: 1 2 3 4


RE: Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 15:31

Dawka dzielona na ile, w jakich godzinach? a co do profilaktyki, to stosować wedle ich instrukcji czy po swojemu, jak tak to w jaki sposób?


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 15:38

Najlepiej podzielic na 3 (tabletki sa najczesniej po 10mg) do 3 głownych posiłkow najlepiej, rano, w środku dnia, wieczorem.

Co do profilaktyki to;
sylimarol/heparagen/liv52 itd. (wybierz jedno) - jedna tabletka do każdej tabletki winstrolu
flexit drink - 20g dziennie (więcej jak będziesz potrzebował to można - nie zaszkodzi)
hepatil - tak jak na ulotce
czosnku można wrzucić z 2-3 ząbki na noc, jeśli nie lubisz to kup w aptece jakiś wyciąg z czosnku
siemię lniane - wedle uznania
omega3 OLIMP GOLD - 2-3 kaps. dziennie
witamina E - nie stosowałem, ale maks. 1000mg dziennie


RE: Winstrol solo tabs - hoffhav - 05-01-2012 15:40

Ok, wielkie dzięki, wszystko jasne. ;-)


RE: Winstrol solo tabs - obmarek - 05-01-2012 16:09

A ja sie nie zgadzam jesli chodzi o te aero( dwie szkoły sa) co kolega napisał ze zaraz po przebudzeniu roznie to wychodzi. Musisz zobaczyc czy cie nie bedzie spłaszczac<chyba ze ostro bombe szykujesz) ale z tego co widze do tylko winko solo, bo zazwyczaj tak jest inaczej jest gdy aero bedzie robił po 3 godz od posiłku wtedy glikogen bedzie czerpany na enegrie i powolutkimi kroczkami do celu . Jestes wysoki wiece twoja waga powinna byc 3 cyfrowa zeby to miało" rece i nogi" w dopingu. Dobrze zebys zdjecie zamieścił wtedy jest obraz tego wszystkiego.

Pilnuj diety - nakręcaj metabolizm i obserwuj!!!


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 16:17

obmarek, Słuszna uwaga Uśmiech


RE: Winstrol solo tabs - obmarek - 05-01-2012 16:24

Jeśli obietościowo chcesz sie zmiejszyc bo ktos sie czuje duzy itp to jak najbardziej z samego rana wstać umyć ząbki wypukać buźkę i cisnąc na aero (nie pijąc niczego przed i podczas aerobów) wracasz ładujesz 20 gram BCAA kilkanaście białek z jajka i troszkę kaszy kus kus i szamiesz. To sie sprawdza bo sam to robiłemJęzyk Uśmiech Ale ze byłem na pewnej bombie to wyszło gitUśmiech Jak widac na zdjęciach zamieszczonych w dziale galerii.


RE: Winstrol solo tabs - Joker1992 - 05-01-2012 19:11

Też mam zamiar za jakiś czas zrobic 1 cykl na winstrolu. Tak z innej beki zapytam wiecie czym może byc spowodowany ból w stopach od spodu po wewnętrznej stronie, podczas biegania?. Wydaje mi się jakby to było scięgno. Czy to skurcze? brak magnezu żelaza?


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 19:23

Bardzo możliwy brak witamin, nie jestem pewien ale to może być też spowodowane słabymi mieśniami ud, łydek, bo one też po części amortyzują gdy biegasz.


RE: Winstrol solo tabs - Joker1992 - 05-01-2012 19:50

własnie uda i łydki mam mocno zbudowane. Myślałem tak nad witaminami i minerałami bo aktualnie nie uzywam, moze dlatego. Jest to uciazliwe podczas biegania.


RE: Winstrol solo tabs - PKR_duma - 05-01-2012 20:16

No to potas i magnez najlepiej na noc Uśmiech