Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Test IHS Show Time - pierwsze starcie
Autor Wiadomość
Offline
maniak7000
SUPLEMENTACJA


2,171
Liczba postów:

31-12-2011
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Ekspert
Post: #1
Błąd IHS Show Time - pierwsze starcie
IHS Show Time - miałem okazję dziś przetestować 1 porcję, jednak nawet tyle pozwala na wystawienie względnie obiektywnej oceny :-).


Od jakiegoś czasu była mowa o nowym super produkcie; pierwsze opinie były bardzo dobre - nie pozotało nic innego jak wytarganie całej jednej porcji ;-).


pla pla pla a tu czas na ocenę najważniejszego:

ocena całej saszetki (10g) jako porcja

1. Pobudzenie: 9/10

Miałem słabszy dzień od samego rana (duchota, skwar) - warunki ekstremalne. Wypiłem porcję koło 20/30 minut przed treningiem co wystarczyło .. z każdą minutą czułem przypływ energii i chęci do walki

z żelastwem. Zwykle pobudzacze na mnie nie działają; tu było inaczej - W KOŃCU!

Dużo się słyszy o zejściu po geraminie - nie miało to u mnie miejsca. Spokojnie mogę polecić każdemu kto "wie co je" :-).

2. Pompa: 8/10

Nie spodziewałem się wiele.. zwykle nie mam problemu z jej brakiem ;-). Po ciężkim treningu jednak czuć różnicę (oczywiście na plus)

3. Skupienie: 9/10

Bardzo dobre, czekałem na kolejne dociążenia Uśmiech)

4. Smak / rozpuszczalność: 10/10

Jeden i drugi parametr na dobrym poziomie - nie jestem wybredny - MA DZIAŁAĆ a nie smakować.

Cytrusowy aromat w sam raz na lato - dla mnie super - chwilę przed wypiciem (nie widać na zdjęciach) dorzuciłem 2 kostki lodu ;-).

Rozpuszczalność znakomita - wsypalem do shakera.. nie musiałem potrząsać".. chwilę pomieszałem i wszystko było w roztworze - ZERO GRUDEK.


OCENA OGÓLNA: 9/10 i to bez najmniejszego naciągania.

Trening udany, bez zamulania czy przedłużających się przerw pomiędzy seriami - po prostu tak jak powinno być - GWARANTOWANA SATYSFAKCJA :-).


Kilka fotek:


[Obrazek: 71831381.jpg]

[Obrazek: 16576499.jpg]




=====

będą kolejne wpisy po następnych "porcjach" Uśmiech

Pozdrawiam
maniak7000



Warte przeczytania:

ANKIETA DZIAŁU - zanim zadasz pytanie
ARTYKUŁY
03-08-2012 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
IHS Show Time - pierwsze starcie - maniak7000 - 03-08-2012 17:53

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów