Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Offline
Krzyku
Świeżak


120
Liczba postów:

15-09-2012
Dołączył:

Reputacja:

20
Staż treningowy [ms]:

Łódz
Skąd:


Grupa: Użytkownik
Post: #1
Co dalej?
Witam,zaglądając tu każdego dnia widzę że jest co raz mniej postów,aktywnych użytkowników i w ogóle użytkowników online.Nadejdzie dzień w którym będzie sama administracja na forum albo nie będzie nikogo.Tego nikt pewnie komu zależy chcę by tak się nie stało.

A szkoda,szkoda bo forum jest świetne,mi się podoba,fajnie się na nim pisze posty,przegląda ogólnie przebywa.Ale fajnie by było gdyby było sporo użytkowników.

Piszę bo chciałbym pomóc w rozwijaniu muscle-centre.pl w celu reklamy,zachęcenia innych użytkowników do swojej aktywności.

ktoś ma jakiś pomysł jak rozwinąć forum? było więcej użytkowników? aktywność?.Lubie pomagać więc pisze ten temat bo może jest ktoś kto będzie również chciał pomóc bo inaczej wszystko będzie zmierzało ku upadkowi.

jak admistracja się przyłączy to tym bardziej ruszymy z forum i jego userami.Wasz pomysły na rozwinięcie forum przedstawiacie tutaj,komentujecie i zobaczymy cyz jest szansa na znaczną ilość przybycia użytkowników.

Pozdrawiam :-)

Pomogłem?-Przyznaj punkt!Uśmiech
Zapraszam!
http://muscle-centre.pl/dzial-bieganie

Dążę do wyznaczonych przez siebie celów!
14-10-2012 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Co dalej? - Krzyku - 14-10-2012 14:50

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów