Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trizer - 10 kilo w półtora mca
Autor Wiadomość
Offline
Urban1
Rekrut


2
Liczba postów:

21-12-2016
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Użytkownik
Post: #2
RE: Trizer - 10 kilo w półtora mca
Trizer - gdzieś już tą nazwę słyszałem... Z pewnością ciężko pozostać obojętnym wobec spalacza tłuszczu, który cieszy się tak pozytywnym odezwem. Czytałem o nim na różnych forach, wielokrotnie pojawiał się na pierwszych miejscach rankingów spalaczy tłuszczy, a co tam... W końcu sam też się skusiłem, szczególnie, że nie był to mój pierwszy spalacz tłuszczu.

Jeszcze przed przyjęciem pierwszej pigułki zaskoczyło mnie podejście do klienta. Kiedy przyszła paczka ze spalaczem spodziewałem się tego co zawsze, jednak tutaj wszystko było ładnie opakowane. Spalacz znajdował się wewnątrz oddzielnego pudełeczka. Prawdziwy profesjonalizm!

Bardzo szybko też otrzymałem dietę dodaną do zamówienia. Muszę przyznać, tutaj też jest co podziwiać. Micha jak w restauracji, wszystko dobrze opisane i przede wszystkim dopasowane do mnie.

Trizera i ich dietę stosowałem przez 3 miesiące i jestem dowodem na to, że nie jesteś jedyny YoungMan! Zgubiłem 11 kilogramów, mięśnia nie poszło dużo, bo obwody w łapie pozostały takie same. Jestem naprawdę zadowolony!

Spośród spalaczy które dotychczas stosowałem jest to zdecydowanie mój faworyt i dlatego też piszę w temacie który założyłeś.
03-01-2017 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Trizer - 10 kilo w półtora mca - Urban1 - 03-01-2017 19:54

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów