Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: KSW 19
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Gala KSW 19 zagości w łódzkiej Atlas Arenie 12 maja, a w walkach wieczoru wystąpią Mamed Chalidow i Mariusz Pudzianowski.
Pudzian" zmierzy się na gali KSW z popularnym Amerykaninem Bobem Sappem. "Bestia" waży ponad 146 kg, ma 196 centymetrów wzrostu.

Pierwszy raz na gali odbędzie się walka kobiet
Marta Chojnowska vs Paulina Suska

http://www.youtube.com/watch?v=46QDJYEzF-c
Na necie juz sie wypowidaja na temat walki pudziana i duzo osob pisze ze wygra bo amerykanin specjalnie przegrywa walki.
Ale wszystko sie okaze na ringu


[Obrazek: eDB2m.jpg]
Poddac walkę opłaca się jak dostaniesz niezłą kasę
Podda czy nie podda to już trochę się śmieszne robi. Mam nadzieję że Pudzian pokaże coś więcej niż przy ostatnim KSW. Ja tam czekam na walkę naszego polskiego fightera pochodzącego z Czeczeni - Mamed Khalidov zawsze pokazuje klasę.
Skoro ten amerykanin sprzedaje walki, to stawiam na szybki nokaut Pudziana. To by jeszcze bardziej podniosło oglądalność następnego ksw.



nieoficjalna zapowiedz
fajnie zrobione Uśmiech
KSW19 - zapowiedź



Pudzian mhm.. mam mieszane uczucia już cd jego osoby.. niby trenuje ale super efektów nie ma... ,bo co z Thomsonem przegrał 2 razy xD a tak czy siak w 2 starciu KSW zrobiło wszystko żeby Pudzian nie przegrał oficjalnie eh ...
Pudzian nie wygra w pierwszej rundzie ponieważ to nie było by za dobre posuniecie ja przynajmniej tak myślę, dużo osób przyjdzie na jego walkę i z pewnością chciało by popatrzeć jak daje sobie radę w całości.

A Bob miał ostatnio walkę z Thompsonem i tam zrobił sobie coś w nogę, prawda lub nie nikt się nie dowie ale dziwne że dają go do walki w tak krótkim czasie.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie