Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: AMINOKWAY , BIAŁKO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Więc potrzebuję waszej w pomocy w doborze odżywek.
Przygotowuję się do rzeźby i chcę brać przed i w czasie treningu BCAA , a bez pośrednio po treningu białko.

Myślałem nad białkiem firmy FA - Whey Protein , co myślicie?
BCAA - kompletnie nie mam pomysłów.

Z góry dzięki za pomoc Uśmiech
BCAA - TST
Biało - Scitec
Najlepiej odpuść porcje przed treningową, w czasie treningu, też bym nie stosował BCAA z racji ze pewnie nie trenujesz na mega wysokiej intensywności.
Wiec zakup BCAA i stosuj je po treningu np; Inkospor jest bardzo dobre Uśmiech
Albo ewentualni kup EAA(aminokwasy niezbędne)
Jeżeli chodzi o BCAA to TST bądź Xplode
BCAA + EAA ewentualnie
Jeżeli chodzi o białko to:
PEAK Delicious Whey Protein
bądź
SCITEC 100% Whey Isolate
(06-04-2012 08:42)Lax napisał(a): [ -> ]BCAA - TST
Biało - Scitec

j/w

ciekawe bcaa: xplode olimp(ananas IMO syf ^^ ). firmax z cytruliną

białko: sporo firm tu się znajdzie.. ale optymalny scitec jednak Oczko (cena,smak i opłacalność ogólna)
Ja mimo wszystko polecam formy tabletek a dokładnie Inkospor firma stosuje przy wyrobie technologie Japońskie w swoich wyrobach stad mają przewagę nad reszta stawki
tabletki czy proch mało ważne o ile produkt nie jest wałkowany Oczko .... IMO dobry proch lepiej.. za dużo łykania bym miał Język
maniak7000
Ważne bo mówie o wpływie kwasnego srodowiska (ph okolice3) i wpływ jego na aminokwasy w kap/tab masz celuloze mikokrystaliczna która pełni funkcje ochronnną, w przypadku pustego zołądka i podania sporej ilosci płynów dochodzi do szybkiego pzrejscia do dwunastnicy/czczce/kręte.
wiem do czego bijesz.. ale mimo wszystko nie popadałbym w takie skrajności .. IMO różnica nie warta zachodu - nie lobię się nałykać po prostu Uśmiech

takie lekkie powtórzenie z wyżej Oczko ..
Przekierowanie