Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Największe bzdury o siłowni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jakie największe głupoty słyszeliście na temat treningu diet itp. od tak zwanych "specjalistów"?Cyklop
Jest tego tak dużo, że trudno spamiętać, ale zawsze niszczy mnie jak kolesie mówią: "Co ty nóg nie robię bo gram w piłkę" Ściana
To samo mi do głowy przyszło co Marian napisał Oczko
Ale najbardziej mnie rozbraja
"Dziś zrobię klatę i biceps"
na następny dzień
"No .. dziś zrobie sobie klatę i triceps"
itp Uśmiech
U mnie jeszcze sieją panikę, że od gainerów, białka rypie się w głowie.O matko
Matka mojego kumpla po tygodniu brania przez niego białka mówi do niego: Po tym prochu, cie nosi i stałeś się agresywny ! - Autentyk Zdziwko
Hehe teksty o nogach to już standard, jeszcze słyszałem że nie chce się komuś na razie ćwiczyć bo nie ma kasy na koksy, trzeba jeść chleb i paluszki słone bo mają dużo węglowodanów a to przecież energia...było tego trochę muszę sobie jeszcze przypomnieć bo starałem się chyba tego nie przyswoić Szczęśliwy
(21-09-2011 22:16)Francesco napisał(a): [ -> ]Matka mojego kumpla po tygodniu brania przez niego białka mówi do niego: Po tym prochu, cie nosi i stałeś się agresywny ! - Autentyk Zdziwko
Spadłem jak to przeczytałem Plask
niezły tekst , moja mówi , że od kreatyny nie urosnę i mogę popsuć sobie zdrowie .
Mój kolega kupił białko na obóz . Po każdym spożyciu alkoholu pił białko i mówił , że alkohol je zetnie i będzie mniej pijany ...
Na siłce starzy "znawcy" po 50-tce zawsze co robie martwy ciąg gadają głupoty , że to chamuje wzrost itp .
Teksty o martwym i przysiadach to standard, a Ci wielcy znawcy nie robią bo po co ? Lepiej doładować bica czy klatę 6 raz w tygodniu. Szczerbol
Siłownia podobno ogólnie hamuję wzrost...Cyklop Co do odżywek to ktoś mówił że, jak będzie miał kasę to całkiem przestanie jeść normalne żarcie a będzie tylko szamał odżywy SzczęśliwyCyklopO matko
Stron: 1 2 3
Przekierowanie