Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Kobra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2



nie wiem gdzie to dać więc nowy temat zakładam, na ciekawy film sie natknalem nie wiem czy smieszny czy nie jak myslicie ?
Troche odrażający. Jacyś wzorowi rodzice pilnowali tego dziecka
Sam nie wiem co ten film ma nam przekazać
To prawdziwy dowód na to że ludzie dosłownie nie mają mózgu.
Ta kobra jest bezbronna !!! Ma usuniete zapewne zęby jadowe, wiec nie zrobi dziecku krzywdy Uśmiech
(13-04-2012 14:42)michał.k napisał(a): [ -> ]Ta kobra jest bezbronna !!! Ma usuniete zapewne zęby jadowe, wiec nie zrobi dziecku krzywdy Uśmiech

Też tak myślę widać jak kobra próbuje kilkakrotnie ukąsić dzieciaka w głowę i nic.
No tak widać że ma usunięte bo dziecka już by nie było, ale patrzcie jakich musi mieć bezmyślnych rodziców.
(13-04-2012 14:42)michał.k napisał(a): [ -> ]Ta kobra jest bezbronna !!! Ma usuniete zapewne zęby jadowe, wiec nie zrobi dziecku krzywdy Uśmiech

(13-04-2012 16:13)bartek16 napisał(a): [ -> ]No tak widać że ma usunięte bo dziecka już by nie było, ale patrzcie jakich musi mieć bezmyślnych rodziców.

usunięte czy nie Duży uśmiech .. IMO "nowoczesny Świat" .. chwalą sie zamiast bać napiętnowania Duży uśmiech
Oni tam robią co chcą, kiedyś na YT było jak dziecku dali jaszczurkę, biło je i biło, dusiło, ale na końcu ładnie go ugryzła w palca ^^
Floyd jakie zakończenie biło go i biło a na końcu ładnie ugryzła go w palca haha
Stron: 1 2
Przekierowanie