Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Przedtreningówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema mam pytanko odnośnie odzywki "Trec Carno Genic" czy ktos z was ją stosował , jakie sa po niej efekty i czy opłaca sie ja kupowac na początek ( trenuje 6 miesiecy to moja pierwsza tego typu odżywka , dieta ułozona i stosowana od 3 miesiecy )
Nie tykaj się żadnych takich suplementów po 6 miesiącach treningu.
Szkoda pieniędzy. Zainwestuj lepiej w witaminy i dobre jedzenie.
Tak BTW ta odżywka to gówno Uśmiech
Dla mnie szału nie robiła ale na 1 raz powinieneś być zadowolony Oczko
(01-05-2012 00:06)Marcino1994 napisał(a): [ -> ]Siema mam pytanko odnośnie odzywki "Trec Carno Genic" czy ktos z was ją stosował , jakie sa po niej efekty i czy opłaca sie ja kupowac na początek ( trenuje 6 miesiecy to moja pierwsza tego typu odżywka , dieta ułozona i stosowana od 3 miesiecy )

skład ok, ale dla BA lepiej kupić solo w prochu Uśmiech
Z takim stażem jak już chcesz inwestować to zainwestuj w MultiPacka z Treca, dobre i tanie witaminy w dobrych dawkach.

Wyjdzie ci na lepsze niż Carno Genic Szczerbol
A jaki trzeba mieć staż żeby brać jakieś suplementy diety typu Trec Carno Genic lub jakieś inne ? Witaminy to mogę sobie spożywać w postaci owoców i lepiej mi to na zdrowie wyjdzie Uśmiech
Jeżeli chodzi o kreatynkę to góra 6 miesięcy
Czyli miesa przez pierwsze 6 miesiecy tez nie moze jesc?
Dajci spokój

Pozdrawiam M.K
(27-06-2012 11:10)koksu napisał(a): [ -> ]A jaki trzeba mieć staż żeby brać jakieś suplementy diety typu Trec Carno Genic lub jakieś inne ? Witaminy to mogę sobie spożywać w postaci owoców i lepiej mi to na zdrowie wyjdzie Uśmiech

Żeby dostarczyć tyle witamin co w 1 kap. musiałbyś kg to jeść. Daj sobie na wstrzymanie ze swoim zapałem, a dobre witaminki i minerały masz chyba od 20 zł na 30 dni
Patrz na daty
Stron: 1 2
Przekierowanie