Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Mariusz Wach vs Władimir Kliczko- Temat do dyskusji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Najpewniej na przełomie listopada i grudnia w Hamburgu Mariusz Wach (27-0, 15 KO) zmierzy się w ringu z Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO). Stawką pojedynku będzie bogata kolekcja mistrzowskich pasów należących do Ukraińca. - Kliczkowie zrobili już swoje, czas na zmiany w królewskiej dywizji - podkreśla w rozmowie z INTERIA.PL pewny swego "Wiking".

źródło:http://www.bokser.org/content/2012/08/09/140301/index.jsp


Zapraszam do dyskusji na temat walki i podawania swoich typów. Oczko
Mam nadzieję, że "Waszka" się nie spali. Niewątpliwie Polak będzie niewygodnym rywalem dla Kliczki, bo od wieeeelu już lat młodszy z braci KO dobierał sobie przeciwników ustępujących mu warunkami, a tym razem to polski Wiking ma lepsze (zasięg ramion i wzrost). Liczę na dobrą walkę, mam nadzieję, że u Polaka będzie lepsza defensywa niż w ostatnich walkach, bo w niektórych zbierał sporo niepotrzebnych ciosów.

Jednak realnie patrząc Mariusz ma za mało argumentów przeciwko Władkowi. A zresztą zapytam, kto w dzisiejszych czasach w ciężkiej ma?
Mariusz Wach - Władimir Kliczko: typuje Paweł Skrzecz




Pożyczka: Jak Wach sypnie Kliczkę prawą, będą jaja


Mariusz Wach o walce w Władimirem Kliczką


Mariusz Wach i ekipa Global Boxing na pikniku w Staten Island



http://www.ringpolska.pl/mariusz-wach/20...-zapytania

Dobrze myślą promotorzy Wacha. Moim zdaniem 3 walki z Kliczkami to za dużo, tym bardziej, że jak pisze RP, może dojść do walki Bermanem Stivernem, który jest drugi w WBC, więc jeśliby Polak wygrał to mógłby walczyć o pas Witalija, który prawdopodobnie zakończy karierę, więc Mariusz o pas mistrzowski być może walczyłby z jednką w WBC, czyli Chrisem Arreolą.
Czyli jednak doszło do porozumienia i już oficjalnie gala z udziałem Wacha i Kliczki odbędzie się 10 listopada 2012 roku w Hamburgu.

Jest już nawet plakat Uśmiech

[Obrazek: kliczko_wach_poster.jpg]
fot. ringpolska.pl
Mariusz Wach: Na myśl o walce z Kliczko przechodzą mi po plecach ciarki


Face 2 Face:





Prawdziwi ciężcy. Nie przypominam sobie ważenia, w którym Władimir musiałby spoglądać w górę na przeciwnika. Mariusz bardzo dobrze się prezentuje przy Kliczce. Mam nadzieję, że w ringu pokaże się równie okazale.
Rozum podpowiada tylko jedno zakończenie walki czyli wygrana Władimira przez nokaut, ale sercem jestem za Mriuszem! Może w końcu będziemy mieć mistrza w wadze ciężkiej.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie