Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Mus jabłkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gorąco polecam mus jabłkowy-szczególnie tym co są smakoszami witamin i owoców Uśmiech

Jest zrodłem witamin a zarazem dobrym posiłkiem.

Przepis-krótko opisze i konkretnie jak go zrobić :-)

Jak wiadomo-jabłka trzeba obrać ze skórki,pokroić w malutkie kawałeczki następnie wrzucić na patelnie lub do rondla-smażone są nawet bardzo smaczne sam jadłem i jestem bardzo zadowolony.Musimy ciągle mieszać aż jabłka się rozpadną i oczywiście co ważne-odczekać aż sok odparuję-gotowe warto również mus rozgnieść i pasteryzować przez około-15 minut

Pozdrawiam tych-smakoszy ^^
jako dodatek do ryżu przed ciężkimi treningami sprawdza się bardzo dobrze - szybko opuszcza żołądek Uśmiech

Pozdrawiam M.K
Dokładnie-dlatego pisałem że dla smakoszy i dodam dla tych co intensywnie trenują
Postaram się spróbować tego w następnym tygodniu i oczywiście napisze recenzje jak mi podeszło. Uśmiech dzięki spoko przepis
Oczywiście sam ''mus'' jak dla mnie jest najlepszy :-) aczkolwiek podawany z czymś również jest bardzo smaczny więc polecam gorąco podawać np z jakimś innym owocem np truskawkami czi mandarynką Uśmiech

W każdym bądz razie życzę smacznegoUśmiech
Na redukcji moge dodać taki mus do sniadania do płatków owsianych?
Elcia - jak najbardziej może być.

Pozdrawiam M.K
Elcia - oczywiście że tak :-)
W takim razie będę dodawała, żeby porawić smak. Tylko taka jedna kwestia mnie zastanawia. Ostatnio słyszałam gdzieś, że to skórka od jabłka ma najwięcej witamin. Jak to jest obierać czy nie?
Obrać-są witaminy w skórce ale w miąższu jest ich najwięcej Uśmiech

Ze skórką mus-nie słyszałem

Pozdrawiam:-)
Stron: 1 2
Przekierowanie