Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Propozycja-kącik biegacza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam chciałbym przedstawić pewną propozycją pod tytułem ''Kącik Biegacza'' jak wiemy bieganie staje się co raz bardziej popularnym i co raz więcej uprawianym sportem przez młodzież,wielu ma problemy i pytania,coś ze zdrowiem-pomóc przy planie treningowym,prawda?-właśnie moja propozycja ma na celu dodanie działu lub tematu za który ja będę odpowiedzialny.



Czyli prowadził bym temat w którym użytkownicy by się pytali,doradzali mnie,szukali czegoś czego znaleść nie mogą Uśmiech hm po prostu stał bym się pomocnym userem-inaczej''ekspert od biegania'' dlaczego? ponieważ w bieganiu specjalizuje się więcej niż przy sporcie STRONGMAN-w sumie dysponuje czasem,chęciami wiec czemu nie.

(Jedyny w swoim rodzaju taki temat)

W tym temacie proszę się wypowiadać-dawać oceny,opinie co do mojego pomysłu-śmiało jestem otwarty również na krytykę^^

Administracja najważniejsza, oczywiście by dać odpowiedz-ocenić moją propozycję
To może ja się wypowiem.
Niestety u nas nie ma czegoś takiego jak swój własny dział + osobiste prowadzenie danego działu, gdyż to nazywa się inaczej "administracja" ranga niższa niż admin czyli moderator. Tylko i wyłącznie on wybiera na to stanowisko ludzi, także z kontekstu wywnioskowałem iż jesteś chętny. Z tego co mi wiadomo mamy full skład i nikogo nie potrzebujemy.
Po drugie mamy już moderatora w dziale Fitness, tam możemy utworzyć dodatkowy poddział "kącik biegacza"
http://muscle-centre.pl/dzial-fitness
hehe zle mnie zrozumiałeś Język generalnie chodzi mi to ze ja, jako ''user'' bym prowadził taki temat Uśmiech
Popieram utworzenie kącika biegacza, w którym ktos qmaty będzie się zajmował. Osobiscie poznam opinie/porady innych osob rowniez uprawiajacych ta dyscypline. Poki co utworzenie jednego tematu czy kilku powinno wystarczyć, z czasem w miare rozrostu można przeniesc Oczko
Dzięki-oczywiście ktoś qmaty-hehe o to się martwić nie trzeba ^^
Czyli chodzi ci o jeden wielki temat tak ?
Dokładnie - nies jest mowa o stworzeniu ''new działu'' tylko tematu poświęconemu tej dyscyplinie.
To śmiało zakładaj w odpowiednim dziale, nie musisz nas o to pytać Uśmiech
Wiesz-chciałem dostać pozytywne oceny/opinie za pomysł czy taki się nada bo jednak to forum kulturystyczne :-)

Edit,wracając do wypowiedzi pepe zacytuję''tam możemy utworzyć dodatkowy poddział "kącik biegacza" czemu nie? mi bardzo pasował bo był odzielny tamacik-jeden jedyny w swoim rodzaju

Szczególnie Poddział
To już do mariana
Stron: 1 2 3
Przekierowanie