Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Propozycja Działu''News''
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ahoj sportowcy! piszę z nową propozycją Uśmiech

A więc,co wy na to by dodać poddział a nawet dział ''Artykuły''? oczywiście w nim będą znajdowały się newsy z całego świata kulturystycznego-po co odwiedzać serwisy sportowe skoro tutaj by było na miejscu,Początkowo kulturystyka a potem-kto wie newsy z całego świata sportowego Uśmiech

Za dodawanie artykułów była by odpowiedzialna jedna grupa pod nazwą''Redaktorzy'' jej użytkownicy by umieszczali po kilka newsów dziennie.(nie odrazu 15 Język )(a początkowo 3-4 liczba umówiona pomiędzy Redaktorem a Administratorem)

Na ten temat dyskutowałem już z Marianem i czekam na rozważenie propozycji z jego strony a ja tymczasem zapraszam do wypowiadania się,komentowania i oceniania :-)


Pozdrawiam-wasz przyjaciel Uśmiech

Z poważaniem.Jakub
pomysł dobry, pytanie czy "załapie"
Z tymi rangami to nie przesadzajmy, to nie forum o wielu tematykach, a forum kulturystyczne.
Podstawowe rangi, moderator, administrator.
pepe-jeżeli admin lub mod będzie zajmował sie samym uzupełnianiem newsów to ludzie będsuę gubić kto od czego jest :-) to była tylko moja wstępna propozycja
Nie tędy droga, nikt na to nie zwraca uwagi jeżeli chodzi o rangi kto zamieszcza dany artykuł. Czy mod czy administrator, każdy z nich może się zajmować daną tematyką, tak samo jak użytkownicy.
Dobrze,rozumiem to była moja mini propozycja dołączona do propozycji ''Dział News''-skoro tobie się nie podoba ten pomysł-luz UśmiechUśmiech rozumiem Duży uśmiech zobaczymy-mi się to podoba albowiem dajmy szansę innym-niech sie wypowiedzą,ja tylko napisałem propozycję a wcale nie trzeba jej wtłaczać w życie to już nie ode mnie zależne.

Pozdrawiam :-) Krzyku
Ale my o tym wiemy, po prostu lubimy się dobrze wysławiać, podawać argumenty niż pisać bezsensowne "NIE"
Dobrze pepe,świetnie :-) dzięki Uśmiech to teraz kwestia samego działu Uśmiech
Nie widzę problemu by tutaj otworzyć poddział http://muscle-centre.pl/dzial-aleja-s%C5%82aw
SuperUśmiech to teraz uzgodnić to trzeba z Marianem Uśmiech
Przekierowanie