Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: SCITEC Estro Block
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 37ddcc6dd3289731med.jpg]

Estro Block - najmocniejszy bloker estrogenu na rynku optymalizujący poziom hormonów. Przemyślana, kompletna formuła zawierające naturalne składniki w skutecznych dawkach.



naturalnie optymalizuje poziom estrogenów i testosteronu
korzystnie wpływa na leczenie prostaty i dróg moczowych
poprawia libido
wzmocniony chelatowanym cynkiem
zawiera chryzynę- najsilniejszy antyestrogen

Scitec Estro Block zawiera trzy skuteczne, potwierdzone kliniczne, substancje obnizające poziom estrogenów w organiźmie i naturalnie podnoszące testosteron. Saw Palmetto jest ekstraktem z owocu palmy sabałowej i jest najpopularniejszym ziołem dla zdrowia mężczyzn. Zawiera flawonoidy, które wspierają leczenie prostaty i dróg moczowych. Saw Palmetto jest afrodyzjakiem, poprawia kondycję seksualną oraz podnosi libido. Przeciwdziała prostacie, pomaga utrzymać na odpowiednim poziomie balans estrogenowo-testosteronowy.

Kolejnym składnikiem Estro Block jest chryzyna. To naturalnie występujacy flawonid, hamuje aktywnośc aromatazy, gdyż jest jej inhibitorem. Chryzyna zapobiega nadmiernej konwersji testosteronu do niepożadanych hormonów jak estrogen czy hihydrosteron (DHT), w związku z czym zwiększa stężenie testosteronu nie pozwalając uniknąć skutków ubocznych.

Intensywny trening, nieprawidłowe odżywianie i czynniki środowiskowe mogą zwiększać ryzyko niedoboru kluczowych witamin i minerałów w tym także cynku, a to wpływa na zbyt niski poziom hormonów. Formuła Scitec Estro Block wzmocniona organiczną formą cynku pomaga optymalizować poziom hormonów anabolicznych poprawiając przy tym wydolnośc, regenerację i jakość snu.

Zapraszamy do sklepu: http://www.bodyworld.pl/produkt/scitec-e...ck-60-kap-
Według mnie najlepszy naturalny antyestrogen jaki miałem, ładnie woda schodzi. Duży plusik dla tego produktu !
Przekierowanie