Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Dieta do poprawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam 16 lat 173cm wzrostu i 73kg wagi. Odżywki jakie stosuje to Beta Alanine + Kreatyna Mono.

1 posiłek ( 06:30) : Płatki owsiane 100g+jogurt naturalny

2 Posiłek (09:30) : 2 kanapki z ciemnym pieczywem,masłem i szynką

3 Posiłek (14:00) : 100g Piersi z kurczaka + 100g ryżu białego + kilka ogórków/pomidorków

15:00 -trening

4 Posiłek (16:30) : 100g makreli + 100g ryżu białego + kilka ogórków/pomidorów. (tutaj też często robię sobie sałatkę z makreli. Makrela+cebulka+2 jajka+olej

5 posiłek (20:00) : 3 jaja całe + 100g serka wiejskiego + czarne pieczywo

6 Posiłek (22:00) : 10ml oliwy z oliwek + 200g twarogu chudego z jogurtem naturalnym.


Proszę poprawić moje błędy. Z góry dziękuję
1. nie masz żadnego źródła białka
2.J/W
3.ok
4.daj tuńczyka
5.ok
6.możesz dać tą makrele/sałatkę
Co polecasz na 1 i 2 posiłek?
Na śniadanie najpraktyczniejszy jest omlet. Do szkoły weź sobie kanapki z piersią z kurczaka/indyka.
kefir jest o wiele lepszy od jogurtu naturalnego Uśmiech
Polecam również wypić trochę mleka przed snem z dodatkiem cukru np

(Dodatkowe uzupełnienie) jako jogurt czy twaróg
Kefir jest o wiele lepszy nie tylko pod względem smaku .... prze wszystkim jest zdrowszy od takiego świństwa jakie robi zwłaszcza danone, a poza tym działa kojąco na nerki , przeczyszcza. Jeżeli coś piszesz to przemyśl to, bo możesz wprowadzić pytającego w błąd i nie odbierz tego źle.
1 posiłek ( 06:30) : omlet

2 Posiłek (09:30) : 2 kanapki z ciemnym pieczywem,masłem i piersia indyka/kurczaka

3 Posiłek (14:00) : 100g Piersi z kurczaka + 100g ryżu białego + kilka ogórków/pomidorków

15:00 -trening

4 Posiłek (16:30) : 100g tuńczyka + 100g ryżu białego + kilka ogórków/pomidorów. (tutaj też często robię sobie sałatkę z makreli. Makrela+cebulka+2 jajka+olej

5 posiłek (20:00) : 3 jaja całe + 100g serka wiejskiego + ciemne pieczywo

6 Posiłek (22:00) : 10ml oliwy z oliwek + 200g twarogu chudego z jogurtem naturalnym/kefirem


Może tak być czy jeszcze coś poprawić?
Wygląda dobrze jeśli Ci się zapotrzebowanie zgadza to ok.
A nie ma tam za dużo tych jajek? Cholesterol i te sprawy Język
Stron: 1 2
Przekierowanie