Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Activlab Stamina Booster
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Activlab Stamina Booster

[Obrazek: 674.jpg]

Activlab Stamina Booster to suplement, który dzięki swoim składnikom poprawia zarówno wytrzymałość jak i kondycję na treningu. Zastosowana w preparacie beta-alanina oraz arginina wpływają w pozytywny sposób na efektywność treningu. Stamina Booster polecany jest przede wszystkim sobom trenującym sporty walki, wytrzymałościowe oraz wytrzymałościowo-siłowe.

Zastosowane w produkcie Stamina Booster substancje w pozytywny sposób wpływają na wytrzymałość oraz kondycję organizmu, sprawiając, że nasze treningi będą trwały dłużej oraz ich intensywność stanie na zdecydowanie wyższym poziomie. Dzięki temu nasze wyniki treningowe ulegną znacznej poprawie a efekty bedą zadowalajace dla każdego wymagającego sportowca.

Więcej o produkcie na stronie: http://www.BodyWorld.pl
Ciekawy produkt Uśmiech Czy są dostępne w twoim sklepie próbki tego ?
Wieczorem będę wiedział to podam info
wygląda ok Uśmiech, jeszcze nie jadłem Język
Ja też jeszcze nie próbowałem, może ktoś się wypowie kto już brał ?
Produkt w miarę nowy, niewiele osób pewnie stosowało. Postaram się o próbki...
super Uśmiech
Jak będą próbki to będzie super Uśmiech
Panowie, koniec rozmów o próbkach. Może o składzie coś powiecie, napiszecie? Może porównacie do innych produktów? Czegoś za mało/za dużo odpowiednio? Język
Skład Uśmiech Hmmm, połączenie ciekawe, ale 1g l-argininy na 10 g Smutny troszkę mało ( jak dla mnie )
Stron: 1 2
Przekierowanie