Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: KSW 21
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 400774cc-25a6-4adb-af52-70cf6c7aafaf_201..._Ksw21.jpg]

Już 1 grudnia w hali warszawskiego "Torwaru" czeka wszystkich nieprawdopodobne wydarzenia MMA w 2012 roku. Gala KSW21 to dwie walki wieczoru i pięć walk ekstra w formule MMA. Cała relacje będzie prawdopodobnie dostępna za darmo.

[Obrazek: fc21_1.png]

[Obrazek: fc21_2.png]
WALKA WIECZORU II (-84KG): MICHAŁ MATERLA VS RODNEY WALLACE (OBRONA PASA W KAT. -84KG)

[Obrazek: fc21_3.png]
EXTRAFIGHT (-77KG): ASLAMBEK SAIDOV VS BORYS MAŃKOWSKI (WALKA O PAS W KAT. -77KG)

[Obrazek: fc21_4.png]
EXTRAFIGHT (-70KG): ARTUR SOWIŃSKI VS MACIEJ JEWTUSZKO (WALKA O PAS KAT. -70KG)

[Obrazek: fc21_5.png]
EXTRAFIGHT (-84KG): KRZYSZTOF KUŁAK VS PIOTR STRUS

[Obrazek: fc21_6.png]
EXTRAFIGHT (-84KG): JAY SILVA VS MATT HORWITCH

[Obrazek: fc21_7.png]
EXTRAFIGHT (-55KG): PAULINA BOŃKOWSKA VS KAROLINA KOWALKIEWICZ

OFICJALNY TRILER






Khalidov wkońcu zawalczy Duży uśmiech ciekawego przeciwnika ma Uśmiech
będzie interesująco Język
Manhoef jak trafi lucky shotem Mameda, to zgaśnie nasza gwiazdka, ale może w końcu będzie jakaś emocjonująca walka.
Na pewno nie będzie łatwo. MATT HORWITCH jest chyba najczęściej wystawianym zawodnikiem w KSW, ale jego walki są według mnie żałosne. Walczy żeby tylko coś zarobić i przy tym dostać wpierdziel.
nawet jak mamed przegra to i tak jego statystyki są zadowalające
No to zobaczymy co Mamed zaprezentuje nam na gali Oczko na pewno nie będzie miał łatwej przeprawy tym razem :/ walka na pewno będzie ciekawa ;d i poza tym z tego co widzę również panie zawalczą ;D
Licze na Mameda i Michała Uśmiech
Przeciwnik Mameda jest bardzo silny, walczył nawet w wadze ciężkiejj, gdzie w formule K1 pokonał naszego Pawła Słowińskiego, ale Mamed jest szybszy, nie wiem nie oglądałem jego walk w MMA, ale mam wrażenie, że ma ciężkie ręce, a Mamed lubi robić obrotówki i dość często walczy z pleców, żeby nie nadział się na jakiś cios z G&P.

A co do Horwich'a, to mam to samo zdanie co kolega, chyba jest tylko dlatego wystawiany, że bierze mało pieniędzy za walkę.

DajaN, tak będą zadowalające, ale Mamed negocjuje kontrakt i to nei było by dla niego dobre i Dana White miał by pewność, że Mamed nabił sobie te statystyki na kelnerach, a on ostatnio jest mało ufny po przyjęciu Hectora.
Przekierowanie