Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Podnoszenie teścia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Co myślicie o http://www.*****.pl/sklep/Fitmax_Tribu_u...3669.html?
Próbował ktoś z Was tego typu supli?
Myślę nad połączeniem tego (jeśli działa naprawdę) z ZMA.Ninja
Tribulusy czy ZMA to zły pomysł na podnoszenie testosteronu. Na mnie nie działają w ogóle. Ile masz lat, że chcesz podnosić poziom testosteronu ?
22, ale nie każdy 22latek ma taki sam poziom teścia ;]
Znasz jakiś lepszy sposób na w miarę naturalne podniesienie testo?
Jeśli tak to możesz spróbować ZMA i Tribulusa .Na każdego inaczej oddziałuje ,może akurat na Twój organizm podziała. Na pewno poprawi się regeneracja i jakość snu.Możesz także spróbować DAA, opinie są różne, ale moim zdaniem warto.
404c8- oczywiście że nie każdy ma taki sam poziom teścia, bo każdy jest inny i każdy ma określoną genetycznie z góry ilość testosteronu jak może mieć maksymalnie, jeśli chcesz to granice przekroczyć to jedynie sterydy dają taką możliwość.
Możliwe że na ten moment w wyniku pewnych niedoborów lub innych czynników masz nie maksymalny poziom.
-zwróć uwagę na dostarczenie w diecie t. zwierzęcych
-mocny trening na siłowni
-minerały takie jak magnez cynk selen
-udane pożycie seksualne

Pozdrawiam M.K
Ja właśnie słyszałem, że seks obniża poziom teścia na jakiś czas. Źle słyszałem?;p
Ja polecam DAA na mnie dobrze podziałał tyle tylko że po odstawieniu wszystko wraca do normy.
Polecam dostępny w aptece zwykły cynk zincas forte, mocny jest i po sobie zauważyłem że zawsze do pionu! Uśmiech
cynk zincas forte- jest raczej w małej ilości, zresztą większość z was ma problem z wkomponowaniem go do diety.

Pozdrawiam M.K
daa+ dobry booster tescia
Stron: 1 2 3
Przekierowanie