Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: 1 cykl kreatynowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaka kreatyna jest najlepsza na pierwszy cykl ?
Podajcie firme i nazwe.
Monohydrat wydaje mi się że marka nie gra zbyt dużej roli.
Na 1 cykl mono.Powiem ci ze z Universala monohydrant jest najlepszy,duzo ludzi go chwali.Dokup do tego vitaminy i jakiegos gainera.
Wiadomo że suplementy od universala są jednymi z najlepszych, co do kupna gainera, polecam zakupić sobie białko i płatki owsiane i zrobisz sobie o wiele lepszego gainera w domowych warunkach.
Dobra to wezmę kreatynę universala. Żeby nie zakładać nowego tematu jakie białko i gainer polecacie ?
Ile chcesz wydać na to ?
diete masz?

dowiedz sie co to jest białko i gainer i odpowiedz sobie na pytanie czy potrzebujesz zarcia w prochu
Polecam gainer vitalmax 2..Nie ma nawalone wegli ..a białko UNS TANIE I DOBRE,,
Po pierwsze to musisz mieć dietę, nie wiem czy masz, ale zakładając, że tak jest ja bym brał jakieś mono na sam początek, aczkolwiek moją pierwszą kreatyną był Kaizen Creapure, jak dla mnie najlepszy, nie ma co się zastanawiać tylko kupować, jest bardzo dobry jak na pierwszy cykl. Taki Kaizen połączony z Crea Shootem też daje ładnie w kość. Jeżeli masz dietę + dobry trening = Zakup usatysfakcjonowany.
Przekierowanie