Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Przysiad
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie mogę zrobić pełnego przysiadu na całych stopach,robię niemal na palcach. Da się to jakoś wyleczyć? Podkładałem sobie różne podkładki pod nogi i myślałem, że przejdzie z czasem, jednak nie przechodzi.Smutny
Miałem to samo,przysady na palcach nie moglem na calej stopie,balem cie ze odrazu przechyle sie do tylu.WEz sztange za kark i sie nie bój ze polecisz do tylu,stan na calej stopie i wychyl sie troche do przodu,piet nie odrywajac od podloza.I sie nie boj.Moze pomozeDuży uśmiech
Raczej wyląduję na ziemi razem ze sztangą xD
Z jakim obciążeniem robisz przysiady ?
Z małym, bo nie mam jeszcze sprzętu do ćwiczeń profesjonalnego, tylko takie kawały metalu. Z 35 kg to ma i jest niewygodne w uchwycie xD Ale raczej problem nie dotyczy obciążenia, bo i bez niego nie mogę zrobić pełnego przysiadu.
Znam kilka osób, które miały taki problem. Za czasem powinno przejść. Dla pewności rób przysiady z obciążeniem z asekuracją.
Dziś robiąc przysiad z obciążeniem prawie wylądowałem na ziemi, bo chciałem zejść ładnie do końcaSmutny Podstawiam sobie pod nogi podkładki, to pomaga robić przysiady, ale nie widzę progresu w schodzeniu do końca.
najlepiej by było zobaczyć jak to wygląda nagraj swój przysiad na telefon i wrzuć na forum to zobaczymy jak to wygląda i będziemy mogli ci lepiej pomóc
Dokładnie j/w
Jeżeli masz skłonność do upadania, że tak powiem, musisz się bardziej pochylić do przodu ze sztangą.
pewnie robisz zbyt głęboki, ja robię to kątu prostego i tyle Język, robiłem kiedyś głębokie a potem miałem problem z kolanami.. , czasami się odzywa ;/
Stron: 1 2
Przekierowanie