Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: jiu-jitsu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie o tym stylu walki ? Chciałem się zapisać ale wcześniej pasuje poznać jakieś opinie. Może ktoś trenuje ?
Mój znajomy trenował to jest całkiem dobre. Ale dobrze by było jak byś to trenował + coś jeszcze np. Krav Magę. Wtedy nie ma ch*** jesteś najlepszy. Jeszcze trening na siłce to już w ogóle.
kozak-21

Witam Uśmiech

Jestem instruktorem sportów walki (spec. ju-jitsu)

Wszystko zależy od tego jaka odmiana ju-jitsu Cię interesuje
Ja osobiście trenowałem 8 lat ju-jitsu (sportowe) przygotowania głównie pod starty w zawodach. Z jakiego jesteś miasta ??

Ogólnie dużo ludzi myli pewną sprawę to wiele sztuk walki wywodzi się z ju-jitsu a nie na odwrót. W skrócie ju-jitsu zawiera w sobie elementy (boksu, karate, kickboxingu i judo). Według mnie najlepiej jest trenować ju-jitsu z elementami brazyliany (czyt. ogólnikowo grapplingu czyli walki w tzw. parterze). Jest to sport ogólnorozwojowy budujący zarówno siłę fizyczna (judo) jak i szybkość kondycję (wytrzymałość). Jak coś Cię interesuje masz jakieś wątpliwości pisz jak znajdę chwilkę wolnego czasu odpowiem.
Myślę,że sam powinieneś stwierdzić czy ju-jitsu jest fajne czy nie.W końcu nie będziesz chyba trenował tego czego nie lubisz prawda ?
Popatrz kiedy był ostatni post pisany. Nie odświeżamy starych tematów, jeśli nie jesteśmy jego autorem.
Wielu osób się doradzałem,szukałem odpowiedzi i w sumie doszedłem do wniosku że ju-jitsu to fajny sport albowiem został bym przy Boksie w dalszym ciągu mam zamiar sie na ten sport przerzucić ale nigdy nie mogę się zebrać :/
Przekierowanie