Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Jaki system najlepszy ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co jest najlepsze według was ?
Wszystko jest dobre Uśmiech
Vista oraz Windows 7.
Oj tam oj tam. Nie pytałem o system operacyjny ,tylko o systemy walk.
^^
Troszeczkę humoru nie zaszkodzi Uśmiech
Jak dla mnie to KM, no i jest o wiele więcej sportów między innymi taekwondo itd.
Każdy sport jest dobry ! Ja naprzykład jade w marcu na mistrzostwa Polski w Taekown-do ITF , w tym sporcie jestem dobry ale gdybym przepisał się na przykład na karatę to z tkd nic nie było by przydatne Uśmiech


Nie ważne co chcesz robić wszystko jest dobre w sporcie !
Nie ma lepszej i gorszej szutki walki, jesli jara Cie boks i sie temu poswiecisz to bedziesz w tym dobry, ale jak robisz cos nie lubiac tego bo ktos Ci powiedzial ze to jest fajne to nic z tego nie bedzie.
Ja uprawiam taekwon-do i jestem zadowolony. W tym sporcie walki używasz w 70% nóg (kopnięcia) i 30% rąk (udeżenia).
Jeżeli masz czas, to wybierz sport, który ci najbardziej odpowiada, ja polecam TKD.
Ja jestem zdecydowanie za boksem. Mam troszke czasu, duże chęć, wydaje mi się że predyspozycje też no ale w mojej miejscowości nie ma zajec z boksu(były keidyś ale to porażka). Sam staram sie czasami poskakac na skakance, biegam, pompuje, i walka z cieniem. Może jak nei bedzie jeszcze zapóźno to przetestuje swoje mozliwości.
Gdzie mieszkasz?
Stron: 1 2
Przekierowanie