Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: OPTIMUM NUTRITION 100% Whey Gold Standard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Optimum 100% Whey Gold Standard



[Obrazek: wg.jpg]


Należy do najwyższej jakości odżywek białkowych, opartych całkowicie na koncentracie i izolacie białek serwatkowych. Dzięki temu 100% Whey Gold Standard gwarantuje dostarczenie do organizmu sportowca białek i peptydów peptydów najwyższej wartości biologicznej, oraz o najszybszym czasie wchłaniania w układzie pokarmowym człowieka.

Ponad to Optimum 100% Whey Gold Standard zawiera opatentowany kompleks enzymatyczny aminogen, zapewniający całkowite i szybkie trawienie każdej porcji produktu 100% Whey Gold Standard. Dodatkowo produkt jest wyposażony w enzym laktazę, który pomaga w trawieniu laktozy, dwucukru zawartego w mleku co gwarantuje pełne trawienie rozpuszczonej w mleku odżywki, również przez ludzi nie posiadających tolerancji laktozy.

Każda porcja dostarcza 24g biologicznie najwyższej wartości białka serwatkowego będącego czteroskładnikową specjalistyczną mieszaniną frakcji serwatki produkcji Optimum Nutrition. Ta jedyna w swoim rodzaju formuła produkowana w zakresie niskich temperatur zawiera koncentrat białka serwatki (WPC), izobat jonowej wymiany białka serwatkowego (IE), Cross Flow mikrofiltrowany izobat białka serwatkowego CFM) oraz zhydrolizowane produkty białka w ustroju czyniąc go najbardziej wartościowym ze znanych.

Optimum 100% Whey protein Gold Standard jest bogaty w aminokwasy rozgałęzione (BCAA) 5g oraz dodane zostały Peptydy Glutaminy 4g w porcji. Ponadto Laktaza i inne enzymy trawienne laktozy znajduja się w składzie by sprawić produkt bardziej przyjazny.

Sposób użycia:

Jedną miarkę proszku 100% Whey protein Gold Standard wymieszać z 300 ml mleka, wody lub soku. Spożywać od 1 do 3 porcji dziennie, lub według zaleceń licencjonowanego dietetyka.

Skład:

zhydrolizowane peptydy białka serwatkowego,
ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki,
mikrofiltrowany izobat białka serwatki,
izobat jonowej wymiany białka serwatkowego,
aromat syntetyczny,
Aminogen-enzymy trawienne laktozy,
Laktaza acesulfam-K (substancja słodząca).



Wartość odżywcza w 1 porcji (29,4 g):

Wartość energetyczna: 387 kcal/1621 kJ
Białko: 24,7g
Węglowodany: 2,3 g
Tłuszcz: 1,2 g
Wapń: 140mg
Sód: 60mg
Potas: 220mg
Komplex Enzymów Aminogen: 10mg
Laktaza: 100.000 FCC jednostek/g

Zawartość aminokwasów w 1 porcji (32 g):

Alanina: 1180mg
Lizyna: 2233mg
Araginina: 505mg
Metionina: 492mg
Kwas asparaginowy: 2315mg
Fenoloalanina: 748mg
Cystyna: 494mg
Prolina: 1509mg
Kwas glutaminowy/ Glutamina: 4082mg
Seryna: 1126mg
Glicyna: 412mg
Treonina: 1654mg
Histydyna: 423mg
Tryptofan: 405mg
Izoleucyna: 1573mg
Tyrozyna: 703mg
Leucyna: 2531mg
Walina: 1422mg

Wartość odżywczaw 1 porcji (32 g):
Wartość energetyczna: 387 kcal/1621 kJ
Białko: 24,7g
Węglowodany: 2,3g
Tłuszcz: 1,2g
Wapń: 140mg
Sód: 60mg
Potas: 220mg
Komplex Enzymów Aminogen: 10mg
Laktaza: 100.000 FCC jednostek/g
Według mnie jedno z najlepszych białek na rynku pod względem składu.Bogaty profil aminokwasów i mix kilku frakcji białek. Rozpuszczalność dobra, smak także na wysokim poziomie.
Najlepsze białko na rynku,,,dobry smak ..rozpuszczalnosc.. dobry aminogram aminokwasów wporzo..Polecam,,
Jadłam, bardzo dobre białeczko. Smak miałam ciastko z kremem.
Jedno z najlepszych białeczek jakie piłem. Polecam !
Super białko polecam każdemu !
b. dobre bialko, smak kwestia gustu .. jednak badania pokazuja ,ze trzymaja sklad etykiety .. tak wiec spory + zaufania
Aminogram jeden z lepszych na świecie, dla mnie na pierwszym miejscu Uśmiech
jakie smaki probowaliscie??

truskawka - dla mnie srednia (tylk ona wodzie robie prochy)
Miałem cappuccino smak z wodą średni z mlekiem całkiem dobry. Na rynku jest wiele lepszych białek jeśli chodzi o smak.
Stron: 1 2
Przekierowanie