Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Wygląd profili
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proponuję skasować te rangi graficzne typu 100%, które są zależne od postów oraz rangi typu "Moderator" itd. Zamiast tego proponuję przypisać każdemu nickowi tą samą grupę kolorów, ale z tym wiąże się dodatkowe pole pod profilem czyli "Grupa" I mniej więcej by to wyglądało tak:
Grupa: Moderator
Grupa: Administrator

Czemu od razu wyjeżdżam z taką propozycją ? Widzę, że forum jest nowe, ja zajmuję się grafiką komputerową w stopniu zaawansowanym, to moja specjalizacja, także mogę wam troszkę pomóc, dlatego wypisałem wam od razu co źle się rzuca w oczy. Takie rangi od razu zniechęcają cześć użytkowników do rejestracji.
Dziękujemy za sugestie. Być może w przyszłości wprowadzimy te zmiany. Prosze innych użytkowników o wypowiedzenie się w tej sprawie. Każda sugestia mile widziana.
Nie zakładając nowego tematu od razu tutaj podam sugestię dotyczące opcji "Pokaż Nowe Posty" Proponuję wyłączyć czas czekania na otworzenie owego okienka Uśmiech
Przekierowanie