Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Gainerek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Podajcie nazwę jakiegoś dobrego gainera. Najlepiej z tych, które już próbowaliście.Pisząc dobry mam na myśli m.in. skład Uśmiech Rezygnuję z Mass Activatora po ostatnich wiadomościach o protein econo Duży uśmiech
Gdzieś czytałem też, że najlepszy gainer to białko + zmielone płatki owsiane. Co tym sądzicie?
Białko już swoją drogą, jeżeli chodzi o gainery to dla hardgainerowców polecam Maxx XXL, aczkolwiek jedyny gainer który mi podpasował to Mutant Mass. Wiele osób go poleca, ja także, wart swojej ceny.
Dobrze słyszałeś Oczko Białko i płatki owsiane to najlepszy gainer. Sam możesz sobie dobierać proporcje białka i węglowodanów. Ponadto masz pewność, że węglowodany są dobrej jakości.Jeśli chcesz kupić jednak gotowego gainera to polecam któryś z tych (kolejność od najlepszego według mnie)

1.MHP Up Your Mass.
2.Optimum Pro Complex Gainer.
3. Mutant Mass.
4.Mass Fusion.

Nie są to tanie produkty, ale jak masz dietę i będziesz stosował sporadycznie to wystarczy na długo.
Jeżeli masz dietę, to żaden gainer ci nie potrzebny, musisz sam stwierdzić jakie masz zapotrzebowanie b/w/t, jeżeli masz kiepską dietę, to z wyżej wymienionych możesz sobie dokupić nr.1 bądź 3.
Skoro białko + płatki to najlepszy gainer to chyba zainwestuję w niego Uśmiech Najekonomiczniej wyjdzie mi to. Dietę mam ale w diecie jeden posiłek mam właśnie jako gainer. Dzięki za pomoc.
Najlepszy to na pewno nie jest, ale zawsze coś.
No płatki mają wysoki IG. Gdybym zastąpił je czymś z niższym IG, albo zrobił mix białko+płatki+coś z małym IG.Co o tym sądzicie?
Dorzuć suszone owoce, rodzynki itd.
jesteś profesjonalistą że patrzysz na wskaźnik IG?

wyluzuj troche
Dodatkowo niskim IG może być nawet baton twix dajmy na to, także po części remik ma racje.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie