Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów. Myślę, że będzie mi się z wami przyjemnie współpracować. Moim głównym atutem w czym mogę pomagać to suplementacja jak i dieta.

Swoją przygodą z siłownią zacząłem kwietniu/maju kiedy moja aktywność fizyczna skupiała się tylko i wyłącznie na trenowaniu palców w grach komputerowych i odżywianiu się za pomocą róznych chips-ów, fast fod itp. Do siłowni namówił mnie mój brat sam byłem przeciwny, żeby iść natomiast to, że miałem akurat wolny czas to pojechał. Nie powiem było ciężko, ale po tym pierwszym razie nie mogłem przestać. Jak zaczynałem uczęszczanie na siłownie to moje wymiary były bardzo małe o ile pamiętam zaczynałem z rozmiarem w bicepsie 25 cm a teraz mam koło 33cm. Podnoszeniem na klatę też podobnie jak i z wymiarem było marne 30kg z asekuracją brata. A teraz podnoszę 2 razy tyle. czyli 60kg. Sam jak czasami myślę to sam się dziwie jak ja nie mogłem takiego lekkiego ciężaru podnieść. Przyrosty miałem szybkie do września. Aczkolwiek teraz idzie mi ale nie tak dużo jak teraz. Od listopada do dzisiejszego dnia miałem wolne. Od siłowni brak funduszy na karnet. Od nowego roku zaczynam chodzić na siłownie do szkoły chociaż sprzęt nie jest jakieś wielkiej klasy. Ale żeby dowiedzieć się do czego służy dana maszyna trzeba się nieźle zastanowić.( może wrzucę zdjęcia ). Moim głównym atutem jeżeli chodzi o hooby to jest elektronika ( można powiedzieć moje największe zamiłowanie ), Jazda na rowerze ( dłuższe odcinki ),no i kulturystyka. Może przejdę na suple. Kreatyna i gainerki od vitalmaxa nie żeby to była jakaś reklama aczkolwiek jeśli chodzi o jakość do ceny stawiam 10/10.

Pozdrawiam no i szczęśliwego życzę.
Witam Cię Mamajek ciesze sie że od nas dołączyłeś
Witam na Muscle-Centre.pl i życzę wytrwałości oraz przyrostów w nowym roku.
Co do kreatynki Vitalmaxa to osobiście mogę polecić, brałem i to jedna z najlepszych według mnie.

Pozdrawiam Marian
Siemanko !

Rośnij w siłę !
Witamy serdecznie, miejmy nadzieję, że dzięki nas poprawisz swoje stosunki do wiedzy żywieniowej Uśmiech
witam w szeregach
kolejne archeologiczne znalezisko łapy Uśmiech
Witam na forum Uśmiech
Siemano Uśmiech
Przekierowanie