Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Bieżnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Zastanawiam się nad zakupem bieżni. Na ten cel chciałbym przeznaczyć około 3.000 zł. Wiem, że bieganie w terenie jest bardziej efektywne, ale cóż... uparłem się i chciałbym ją mimo wszystko kupić i z niej korzystać. Jakie modele/firmy polecacie? Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie bieżni?

Znalazłem coś takiego: http://sport-uniwersum.pl/produkt/856-ke...p-katowice
@UP
Chłopie, jeżeli masz cel już wybrany, to zainwestuj te pieniądze w dietę + odżywki + aeroby (Darmowe) Uśmiech i bierz się do roboty. Potem będziesz żałować, że tego nie zrobiłeś.

Jeżeli już naprawdę chcesz to kupić, to proponuję chodzić na siłownię i tam biegać na bieżni. Wg. mnie na domowe warunki szkoda kasy na ten sprzęt.
Podzielam zdanie Floyda i proponuje się jeszcze zastanowić bo później jak będziesz chciał sprzedać to za góra 70 % ceny. Za 3 koła to masz rok na porządnej diecie i 10 kg supli. Duży uśmiech
ja miałem kiedys podobne myslenie jak ty uparłem sie na bierznie , dlaczego ? bo mieszkam w irlandi gdzie pada deszcze 26godz na dobe hhee i nie zawsze chciało mi sie wychodzic na dwor i biegac po deszczu , ale poczytając i słuchając porad innych stwierdziłem ze Orbitrex jest duzo leprzy i kupiłem za duzo miejsze pieniadze , moze ty tez przemyslisz , pozdro...
Przekierowanie