Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: TREC S.A.W
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
TREC S.A.W
[Obrazek: s-a-w-super-anabolic-workout-400g-trec-nutrition.jpg]
S.A.W. to ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa dla profesjonalistów. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i drastycznie zwiększa objętość pracujących mięśni. S.A.W. zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu. Unikalny kompleks Beta- Alaniny i aktywnych neurostymulatorów poprawia wytrzymałość i koncentrację oraz zwiększa zasoby energetyczne organizmu. Preparat zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu i nadmiernemu zakwaszeniu tkanek. S.A.W. wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych.
SPOSÓB UŻYCIA:
W zależności od zapotrzebowania, intensywności wysiłku i wrażliwości na działanie preparatu rozpuścić 5?15 g (1?3 miarek) w 100?200 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!
SKŁAD:
Porcja 5g
Ilość porcji w opakowaniu 80
Opakowanie 400g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 0kcal
? Białko 0g
? Węglowodany 0g
? Tłuszcz 0g
? Super pump Vasodilators 2080mg:
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan Cytruliny, Jabłczan L-Argininy, Vinitrox: ekstrakt winogron i jabłek
? Anabolic Energy maximizer 1351mg:
Beta - Alanina, L-tyrozyna, Tauryna, Ekstrakt z grejpfruta (98% naryngenina)
? Kofeina bezwodna 100mg
? Workout Creatine Surge 1250mg
Monohydrat Kreatyny, Jabłczan kreatyny, Ester etylowy kreatyny

SKŁADNIKI DODATKOWE: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy ? regulatory kwasowości; dwutlenek krzemu ? substancja przeciwzbrylająca; sacharynian sodu, cyklaminian sodu ? substancje słodzące; azorubina ? barwnik. Aromaty: aromat wiśniowy, aromat grapefruitowy.
Dla mnie produkt rewelacja
Pobudzenie 5/5
Koncentracja5/5
Pompa4/5
Rozpuszczalność5/5
Jedna z lepszych nowosci na rynku, IMO warte sprawdzenia.. mam na polce dopiero.

Vegeta jakie porcje stosowales??
Dobra odskocznia od innych środków, pompa odczuwalna, miałem lekkie mrowienia, aczkolwiek produkt jak najbardziej na plus.
(03-01-2012 23:25)maniak7000 napisał(a): [ -> ]Jedna z lepszych nowosci na rynku, IMO warte sprawdzenia.. mam na polce dopiero.

Vegeta jakie porcje stosowales??

Na początek 2 miary potem juz do 4 ale kosa naprawde dla początkujących z takimi wynalazkami z daleka i jeśli ma ktoś problemy z serduchem
Przekierowanie