Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Różnice w Nitrobolonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przymierzam się do zakupu Nitrobolonu . Jaki z własnego doświadczenia byście polecili. Pytam bo trochę tych nitro się porobiło. Ja osobiście miałem "nitrobolon" a jest jeszcze n2,n power,n energizer itd.
ja polecam energizer sam miałem kilka razy juz go i zawsze ładnie kopał
Nitro Energizer jak najbardziej przed treningiem oczywiście i do tego jak byś sobie jabłczan dokupił cm3 zawsze rano to już masz treningi na +.
To nitro jest mi potrzebne właśnie przed treningowo do zakończenia cyklu.
S.A.W
Białko
Carbo
bcaa
Beta alanina
mono
saw mi sie konczy a małe nitro starcza na 2 tygodnie a tyle mi zostało to skończenia kreatyny i bedzie ok .
(08-01-2012 14:21)ARNI1964 napisał(a): [ -> ]To nitro jest mi potrzebne właśnie przed treningowo do zakończenia cyklu.
S.A.W
Białko*
Carbo *
bcaa*

Beta alanina
mono
saw mi sie konczy a małe nitro starcza na 2 tygodnie a tyle mi zostało to skończenia kreatyny i bedzie ok .


* na tym nie robi sie cykli ^^


Jak oceniasz S.A.W.?
Jaki smak, rozpuszczalnosc?
Jaka dawke stosowales?


BA, mono, S.A.W. - niezle wygladajacy cykl, zadowolony z polaczenia i efektow?
Wypisałem odrazu wszystko żeby uniknąć odpowiedzi "a przydało by się do tego jeszcze to a tamto a siamto" . To dla odmiany ciebie trafiłem hehehe * na tym nie robi sie cykli ^^

S,A,W, mam w tabletkach 120 sztuk.przez pierwsze 4 tygodnie brałem w dni treningowe po 4 tab. kolejne 2 czy 3 tygodnie po 6 tab. Z efektów jestem bardzo zadowolony. Chyba jedna z bardziej opłacalnych opcji na rynku jeśli chodzi o tab.
No no S.A.W + mono + BA. Bravo Uśmiech
Z jakiej firmy BA tak po za tematem ?
Kup tego energizera.
Beta Alanine mam z ActivLabu . Jak już wszystko zeżre to napisze jakiś post na temat tego produktu.
W takim razie trzeba jechac w tygodniu po nitro e Uśmiech przynajmniej będę miał bezpośrednie porównanie saw vs nitro e. Bo w środę skończy się saw a w piątek poleci nitroUśmiech
Ok, temat zatem zamykam, skoro wyjaśniliśmy wszystko Uśmiech W razie jakichkolwiek wątpliwości, daj znać na PW, otworzę go ponownie.
Przekierowanie