Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Co do plutonium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Co mam wziąc do plutonium ?
Czekam na rady.
A coś prócz plutonium masz? Dieta ułożona?
Mam białko, gainera i plutonium. Diety nie stosuje.
Wypelnij ANKIETE DZIALU (masz link ponizej) - pomoże i przyspieszy odpowiedź Oczko
Wiesz, propozycji moze być od groma. Może chcesz większą pompę na treningu (to AAKG, bądź jakieś mieszanki - Arginin Fusion) - chociaż po plutonium powinieneś mieć dobrą pompę, może lepsza regeneracja i wytrzymałość (BCAA), może coś co Ci testo podniesie (np. Black Devil). No i dobrze byłoby jakieś witaminki: Mega Daily One lub Greens
Ok nie zauważyłem tej ankiety zaraz wypelnie i wstawi.
1. Wiek:17
2. Waga/wzrost:70kg 175cm
3. Stosowane suplementy(spalacze etc.):no xplode, cell mass
4. Długość przerwy od poprzedniego cyklu na kreatynie: brak
5. Opis budowy ciała (np. BF):
6. Cel:MASA,SIŁA
7. Budżet:300zł
8. Uwagi:
9. Posiadana dieta:nie

Te BCAA bym kupił przyda się ?
jest duzo dobrych BCAA. ceny nawet tego samego produktu wahają się od 60 do 85 zl w przypadku TST .. jakie kryteria smak/sklad/cena/rozpszczalnosc ??

Okresl je a zaproponuje cos Oczko

BCAA to dobra sprawa - lepsza regeneracja ,antykatabolik(glownie stosowany na redukcji, jednak na masie tez swoje zrobi).

===
Bez diety nie oczekuj wodotryskow - rownie dobrze mozesz nic nie przybrac np na masie - sila na poczatek pewnei skoczy (nawet bez supli).


Botage dal zarys.
To aakg i bcaa do plutonium wystaczy?
rozpisz jak to bys chcial stosowac - bo mam wrazenie, ze nie wiesz co chcesz jesc Uśmiech

wystarczy/nie wystarczy AAKG jest sens miec pod reka ale nie wiesz jak zareagujesz na mix z plutonium
chce brac plutonium rano i przed trengiem i rano jak nie inde na trening.białko jem codziennie 2 razy, po treningu gainer.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie