Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: FITMAX Whey Protein 81+
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Fitmax Whey Protein 81+
[Obrazek: 11.jpg]
Białko Fitmax Whey Protein 81+ jest połączeniem izolatu oraz koncentratu białka serwatki. Dzięki temu produkt charakteryzuje się pełnym profilem aminokwasowym, szybką wchłanialnością oraz wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz glutaminy. Dodatkowa porcja aminokwasu tauryny zwiększa regenerację potreningową oraz dodatkowo energetyzuje.

W skład produktu Whey Protein 81+ wchodzą:

Ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki - bardzo łatwo przyswajalny, wchłania się z przewodu pokarmowego w zaledwie kilkanaście minut, posiada szeroki profil aminokwasów.

Ultra- i mikrofiltrowany izolat biała serwatki - czas jego wchłaniania wynosi zaledwie kilka minut, jest idealny wówczas, gdy potrzebujemy natychmiastowej dostawy aminokwasów do naszego organizmu.

Wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA:

L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina.

Wysoka zawartość aminokwasu Glutaminy:

L-Glutamina- najpowszechniejszy występujący w organiźmie aminokwas, pełni on szereg wielu ważnych funkcji w organiźmie, tj. pobudzenie do uzupełniania glikogenu, poprawia tempo syntezy białek oraz ograniczenie ich rozpadu, umożliwia syntezę nowych aminokwasów itp..

Wysoka zawartość aminokwasu Tauryny:

L-Tauryna - pomaga w redukcji poziomu cukru we krwi, wykazuje działania antykataboliczne, zwiększa stężenie azotu w organiźmie oraz pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

źródło http://www.BodyWorld.pl
Bardzo dobra mieszanka izolatu z koncentratem po rozsądnej cenie ,alternatywa dla Peak Delicious
Truskawka wjeżdża aż miło zarówno z mlekiem jak i wodą
Bardzo dobre białeczko. Polecam smak 5/5 rozpuszczalność 4/5 skład 5/5.
nie wiem, czy taka partia ale strasznie mi sie to cos pienilo - oddalam bratu Duży uśmiech
Przecież piana w białku świadczy tylko o tym że nie ma dodatków(np.lecytyny).
Bardzo dobre białeczko w przystępnej cenie http://www.bicepsik.pl/534-fitmax-whey-p...50-g-.html
Mi z Fitmaxa najbardziej podchodzi Wake Up,super skład i smak.Profil aminokwasowy lepszy niż w ON.
Nie ma dodatków to są za to gazy!!!
Łykasz powietrze to potem masz zaburzenia gastryczne
(12-02-2012 14:21)michał.k napisał(a): [ -> ]Nie ma dodatków to są za to gazy!!!
Łykasz powietrze to potem masz zaburzenia gastryczne

Prędzej bym napisał że nie tolerancja laktozy,o dziwo ja takich problemów nie mam,a piłem najróżniejsze białka.W przypadku nietolerancji laktozy spożycie produktów zawierających laktozę prowadzi do nadmiernej produkcji gazów trawiennych (wzdęcia i kurczowe bóle brzucha).
Litwin81 - laktoza to jedno powietrze drugie.
To samo się tyczy jak jemy szybko też połykamy dużo powietrza i efekt potem jest taki sam jak pow wypiciu pianki z odzywki.
W odzywkach liczy się smak/konsystencja/zapach/kolor/rozpuszczalność Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie