Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Doping w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
TYLKO w tym temacie oceniamy środki dostępne w Polsce Śpiący
Pisać opinie !!
Alchemia Pharma Metanabol 10mg - ok
Naposim 5mg - ok
Malay Tiger Testosterone Priopionate, Susta - ok
APXLabs Stanozolol - ok (jakies 2 miesiące temu, nie wiem jak teraz)
alpha 10 ,unigen , pmp,atomic Uśmiech tez sa ok
omnadren nigdy nie trafilem walka
prolo zdarzyl sie walek (schodz pasek ulotka schowana)
teraz lece na htz enan pmp bezbolesny. dziala na 100%. wczesneij byl bity terstosteron acetate i winko tab atomic. dzialanie ok. omke i prolo omijalbym szerokim lukiem. ciezko o legit. zreszta nawet ost byla afera z tym omenem...
powiem tak ze otwierasz paczke wystaje ulotka (stoi w pionie to legit uloyka schowana fake)
pasek z amp schodzi fake pasek nie schodzi ori jak potrzesz ampe to tusz sie leje fake z or tez tusz schodzi paski i ulotki wyznaczniki orginalnosci wydaje mi sie ze karton jest inny na wyjebce jest bardziej twardy taki kurwa jakby plastikowy a papier na na naklejkach w ori jest sliski a a w fake jest bardziej gowniany ulotka w fae jest bardziej cienka jak tak to widze
oma prolo fake ??

Lepiej kupić hurtem od dużej hurtowni niż samemu podrabiać bo to od hu** drożej wychodzi.

Ale wszystko się podrabia. Ale podrabiana oma chyba idzie na zachodni rynek bardziej
Ni którzy biorą od ruskich omke <zielone opakowanie> he

Nie ma to ja Polskie ( jak i polskie piwnice)
(13-01-2012 20:59)bicepsik.pl napisał(a): [ -> ]oma prolo fake ??

Lepiej kupić hurtem od dużej hurtowni niż samemu podrabiać bo to od hu** drożej wychodzi.

Ale wszystko się podrabia. Ale podrabiana oma chyba idzie na zachodni rynek bardziej

fake. wkleje jako ciekawostkeUśmiech

http://www.policja.pl/portal/pol/1/72823...ikowe.html

zobaczcie sobie na filmiku jak wyglada omen w pl.
ta w kartonach jelfy jest na 100 legit a ta luzem to robota jakis amatorów
dokładnie tesciu z jelfy miałem chyba taki sam i klepał ładnie
Stron: 1 2
Przekierowanie