Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: GASPARI NUTRITION MyoFusion
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
GASPARI MyoFusion
[Obrazek: 94.jpg]
Gaspari Nutrition Myofusion - maksymalne budowanie mięśni prosto od niesamowitej kombinacji białek

Myofusion to suplement proteinowy który zapewnia ekstremalną biodostepność i maksymalnie wysoki poziom aminokwasów w krwioobiegu przez wiele godzin. MyoFusion zawiera albuminy jajek i izolat białek mleka (80% serwatki/20 % kazeiny) dla zoptymalizowania czasu dostępności aminokwasów we krwi, do czasu dostarczenia kolejnej porcji MyoFusion. Ponadto bardzo ważne jest spożywanie MyoFusion przed snem by zapewnić organizmowi stały dopływ aminokwasów do mięśni. Wysoka jakość produktu idzie na równi z wyśmienitym smakiem w myśl słów im lepiej smakuje tym częściej będziesz korzystać. Technologia wyższości smaku poparta super formułą żywieniową zapewnia że będziesz czekał z niecierpliwością na każdą kolejna porcję.


źródło http://www.BodyWorld.pl
Smak czekolada genialna ale nie dość że etykieta podaje dość niską zawartość białka to i podobno wałki były że i jeszcze mniej tam jest ... więc ja omijam
smak ok , jak dla mnie fajne białeczko
Czekolada najlepsza moim zdaniem, truskawka już mi nie podchodziła jak dostałem darmową próbkę. Rozpuszczalność 4/5, mix białek, cena też przystępna.
Przekierowanie