Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: BrotheR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
chyba tutaj powinienem zacząć a trochę namieszałem zanim się przedstawiłemUśmiech aktualnie współpracuje z innym forum ale z racji, że powoli podupada to będę częściej zaglądał do was Uśmiech
Nazywam się Mateusz, ze sportem mam do czynienia praktycznie od dziecka, kiedyś trenowałem gimnastykę sportową, aktualnie od prawie 2,5 roku zajmuję się kulturystyką, oczywiście czynnie trenuję pomimo, że było sporo przerw Uśmiech lat mam 20 i mieszkam w Lęborku, jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizacją którą będę kończył jest Kulturystyka Uśmiech
może z czasem założę dziennik, aktualnie staram się przygotować na debiuty 2013 i daj Boże żeby się udało Uśmiech
póki co to może tyle wystarczy Uśmiech
Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich witam Uśmiech
Witam mojego imiennika Uśmiech Powodzenia na debiutach i z chęcią bym zobaczył Twój dziennik także mam nadzieję, że się zdecydujesz.

Pozdrawiam Marian
Witam Cię BrotheR ciesze się że postanowiłeś się do nas przyłączyć i podzielic swoją wiedzą
Witamy,witamy Uśmiech
Witamy serdecznie, na pewno nam się przydasz Uśmiech
witaj Oczko
Siemka MAteusz
Przekierowanie