Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Witam wszystkich forumowiczów - Siłownia to nasza PASJA!:d
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam pewnie parę osób mnie kojarzy. Mam na imię Adrian, kocham podrzucać ciężary, he no może nie podrzucać, ale kocham ćwiczyć, jak zapewnię większość z Was.

Interesuje się także hip-hopem, grafiką komputerową, także ostatnio bawię się w Fl Studio, oczywiście jak tylko wypełnię swoje obowiązki na siłowni, kocham motocross moja druga pasja, na sezon zazwyczaj kupuję jakąś 125, 250 i w pole .

Mam zamiar być aktywny na forum, no i na siłowni to oczywiste. Zachęcam wszystkich do krytyki w moim Dzienniku Treningowym ( motywacja zawszę się przyda ), do wakacji już z górki, więc jeszcze troszkę masa, a potem rzeźba .

Nie toleruje ludzi na wspomagaczach, nie chodzi mi tu o suplementacja, ale sterydy, zresztą każdy decyduje za siebie, ja tam wole naturalnie dieta + suplementacja + i dobry trening.

Pozdrawiam Adrian!Duży uśmiech Życzę Wam wszystkim przyrostów!
No nie wszystkim te przyrosty potrzebne Uśmiech Witamy na forum Uśmiech
No to życzę wysportowanej sylwetki!Duży uśmiech
o to już lepiej Uśmiech
Witam co do wspomagaczy to jak potrenujesz dłużej to zdanie pewnie zmienisz.

Pozdrawiam Marian
A dlaczego tak sądzisz, miałem kolegę co na tym leciał, nie widzę w tym nic pozytywnego:
* Nie równo się rozrastał,
* Miał nie zbyt estetyczną sylwetkę ( moze to od genow zalezy)
*Niszczy wątrobę i inne narządy,
*Cenna, lepiej wydać na kuraka,
*Kolega wylądował w szpitalu lezał na oddziale około 2 miesięcy, teraz wyszedł to chudziutki, a z wynikami sportowymi go nadgoniłem, więc nie widzę w tym pozytywnych stron, on teraz powiedział, że jak tylko mu zdrowie wroci to idzie ze mną na siłownie, i nie będzie brał już tego shitu ( mam nadzieję)
Jeżeli miał bym wziąść dopalacze, to bym wolał już nie ćwiczyć wg
nie rowno sie rozrastal kwestnia treningu estetyka tak samo
Witamy serdecznie
Również witam na planecie Muscle-Centre
witaj w szeregach
Stron: 1 2
Przekierowanie