Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Whey Protein Serwatka 4.5kg co sądzicie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam zauważyłem na allegro tanią serwatkę, która ma sporo Ww

http://allegro.pl/bialko-whey-protein-se...03581.html

Chciał bym abyście się wypowiedzieli czy to mi na zdrowi nie zaszkodzi, bo chciałem zwiększyć bilans kaloryczny oraz mieć więcej Ww w diecie.

Chcę go mieszać pół na pół z mutant mass.
Odpuść sobie tą pseudo odżywkę. Jak można kupić coś dobrego za 59 zł ?
scierwo nie odzywka bialkowa - patrz na sklad.. nawet sie z nim nie kryja Oczko

przeszlo 80% laktoza .. koncentrat - w kiblu zwrocisz Oczko .. chyba ,ze masz nadal wysoki poziom laktazy (jak noworodki) to fakt super gainier.. IMO bez sensuOpera
Dobra to sobie odpuszczę, a co polecicie mi taniego i aby miało sporo Ww? Smak nie gra roli !
carbo ma sporo ww Oczko

z gainierow za niedlugo ma wejsc normalna smakowo mieszanka MA ***** - wegle jak wegle a przynajmniej w miare sensowna cena Oczko gainier Megabola 737 jedynie taniej ale to juz syf Oczko
Kupujesz a potem otwierasz wiaderko i klapę w kiblu i łączysz to razem w jedno. Następnie naciskasz przycisk i już się przyswoiło.
Dokładnie haha Duży uśmiech
z tymi odzywkami ***** tez byla afera. co innego na etykiecie co innego w srodku. tez bym sobie darowal. jesli nie masz kaski na dobra odzywke lepiej calkiem odpusc i staraj sie wszystko dostarczyc z posilkow.
(16-01-2012 22:29)hardt. napisał(a): [ -> ]z tymi odzywkami ***** tez byla afera. co innego na etykiecie co innego w srodku. tez bym sobie darowal. jesli nie masz kaski na dobra odzywke lepiej calkiem odpusc i staraj sie wszystko dostarczyc z posilkow.

byla - raczej omijam na ten czas marke - ale co to ma do rzeczy .. w linku zwykla serwatka - a sklad jest jawny i jeszcze eksponowany Oczko

Dieta najwazniejsza j/w
Białko jednak zawsze jest niezbędne w diecie moim zdaniem Uśmiech
No, ale koniec OT. Zamykam temat.
Przekierowanie