Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Walka.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Mam problem jeden koleś sapnął mi pod zdjęciem, ze jestem leszczem i wgl, odezwalem sie i wyzywa mnie na pojedynek w szkole na sali gimnastycznej na gole piesci, Powiedzcie mi czy mam szanse, waże 45 kg, cwicze 2 lata jestem maly,szybki zwinny, mam 160 wzrostu, koleś 2 jest starszy o rok nie ma honoru, chroni sie kolegami ktorzy maja po 20 lat, on ma 15 ja 14, wazy 65kg, też cwiczy, jest maly, nie ma techniki, idzie i wali od razu po twarzy, raz sie z nim bilem i prawie kazdy cios byl uderzany z dolu w szczenke, lecz ani razu mnie nie trafil pewnie bedzie tak samo, co robic unikac tego Unikac kazdego jego ciosu i zrobic z niego pośmiewisko, on ze mnie kiedys zrobil, Unikac ciosow, czy jak atakowac jak jakie ciosy itp, doradźcie mi , nie chce być pośmiewiskiem w szkole.
o K***** hah
Niestety, ale tutaj takich porad nie udzielamy.
Powinniście to rozwiązać jak prawdziwi wojownicy. Czyli przy pomocy mieczy samurajskich najlepiej jak sobie załatwisz od Hattori Hanzo.




Sprzydalo by sie Duży uśmiechD,
Proszę o zamknięcie tematu.
Dziękuję Uśmiech
Przekierowanie