Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: smaki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema

Chce kupić wasze Carbo i Easy Gain Mass 5000g tylko nie wiem jakie wziąć smaki. Proszę o jakieś opinie na temat, który smak najlepszy.


Dzięki
Jeśli chodzi o Carbo to miałem smak grejpfrutowy,pomarańczowy i wiśniowy. Polecam wszystkie, ale mój ulubiony to wiśniowy.Co do gainera to czekoladowy miałem i dobry, wanilie jadłem próbkę i też była ok.
Chlopaki w suplementacji mi polecili ten gainer takze tez mi zalezy na opinii ktory smak najlepszy.
Easy Gain Mass dobry gainer moge śmiało polecić
Jem tego gainere od dłuższego czasu i smak czekolada mi bardzo podchodzi. Nie zastanawiajcie się bierzcie czekolade.
carbo pomaranczowe jest OK Uśmiech
carbo piłem każdy smak i nie wybiore jednego najlepszego, wszystkie mega podchodzą - fajne, orzeźwiające, owocowe(wiśnia, grejpfrut i pomarańcza słodkie, cytryna-grejpfrut kwaskowaty - dla mnie najlepszy w trakcie treningu) - aromaty Tymbarku robią swoje;-)



Easy Gain Mass - każdy smak fajny, choć czekolada i wanilia - wiadomo klasyki, truskawka troche kwasniejsza:-)

smaki Mass Active też są bardzo ciekawe, a gama znacznie szersza;-)
Nie ma się co oszukiwać, węgle są smak jest. A jaki to rzecz gustu. jeden lubi lody czekoladowe inny waniliowe...
Pawelszevc, do jakich produktów Wam maspex robi słodziki? Bo chyba nie do wszystkich?
Oj takich informacji nie posiadam i nie jestem pewien czy nawet po ich uzyskaniu będe mógł się nimi podzielić(Czy nie jest to tajemnicą handlową), ale tak czy siak wyślę zaraz informację z zapytaniem do firmy i dam znać:-)
Stron: 1 2
Przekierowanie