Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Konkurencja i sponsorzy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Forum jest załadowane po brzegi konkurencyjnymi artykułami, jeżeli chcecie aby forum miało jakieś szansę na rozwój proponuje, nie wrzucać artykulów z konkurencyjnych portali kulturystycznych jak *****, *****. To samo tyczy się atlasu ćwiczeń myślę że w przyszłości można by pomyśleć o własnym.

Partnerzy, nic na siłę ale mam nadzieję że ilość partnerów z czasem wzrośnie Uśmiech
Z artykułami będzie porządek, osobiście dopilnuje. Co do partnerów to jak na taki staż forum jest chyba dobrze ?
Do regulaminu została dodana stosowna adnotacja. Proszę się zapoznać i przestrzegać !
W przeciwnym wypadku za kopiowanie artykułów z innych for bez pozwolenia, od razu wstawiamy ostrzeżenie.
Bo mogłyby być komplikację o prawa autorskie, ale myślę, że znajdzie się tu kilku dobrych "pisarzy" i nie trzeba będzie zrzucać artów z innych portali.

Marian dlatego napisałem z czasem Uśmiech, ważne żeby forum się z dnia na dzień rozwijało, żebym nie żałował że nie zostałem na ***** hehe Uśmiech
U nas bana na 300 lat nie dostaniesz. Duży uśmiech i białka sojowego też nie zamierzamy robić Oczko
@UP
Nie ma co żałować, sam widzisz jak się wszystko rozkręca Uśmiech
Proponuję już zamknąć temat.
tak można zamknąć
Przekierowanie