Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: OLIMP Kre-Alkalyn 1500
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
OLIMP Kre-Alkalyn 1500
[Obrazek: 482.jpg]
Kre-Alkalyn 1500 - jest opatentowaną postacią monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.



Nie przemienia się w roztworach i żołądku w nieaktywną kreatyninę
Nie wymaga fazy ładowania
Jest wielokrotnie silniejsza od zwykłego monohydratu kreatyny
Daje niepomiernie większe efekty anaboliczne i ergogeniczne za relatywnie mniejsze pieniądze
Nie gromadzi wody podskórnej



Olimp Kre-Alkalyn 1500 pH Correct Creatine to jedyna na świecie, patentowa forma czystej buforowanej kreatyny. Jedyna kreatyna, która nie konwertuje do kreatyniny w płynie zanim nie dotrze do mięśni. Korzyści płynące z zakupu naszej odżywki kreatynowej Olimp Kre-Alkalyn Mega Caps.

Kre Alkalyn Olimp jako jedna z niewielu firm pakuje Kre-Alkalyn w super farmaceutyczną i sterylną postać opakowania w blistry, daje to możliwość wygodnego i pewnego zakupu dla klienta; każdy blister jest opisany oryginalną nazwą i logo Kre-Alkalyn wraz z numerem patentowym #6,399,661.

Od 1992 roku, kiedy kreatyna stała się najpopularniejszym suplementem sportowej diety, żywności nabrał problem jej metabolitu - kreatyniny. To bowiem kreatynina odpowiada głównie za pewne niedogodności suplementacji kreatyną, takie jak np. zatrzmanie wody pod skórą. Ponieważ kreatyna w znacznym procencie przemienia się w bezwartościową kreatyninę zaraz po rozpuszczeniu w płynie lub treści żołądkowej, dlatego suplementy zwykłego monohydratu kreatyny dostarczają do mięśni tak naprawdę niewiele aktywnej substancji, zaś efektywność ich działania jest dużo słabsza, aniżeli należałoby oczekiwać po spożytej dawce.

Naukowcy zaobserwowali, że za przemianę kreatyny w kreatyninę odpowiadają jony wodoru (H+). Im więcej tych jonów pozostaje w mieszaninie z cząsteczkami wody (H20), tym większa kwasowość roztworu, czyli niższe jego pH, bo kwasowość środowiska mierzona jest ujemnym logarytmem stężenia wodorów. Ponieważ fundamentalne prawa przyrody nakazują każdemu środowisku dążyć do stanu równowagi, dlatego też roztwory wodne dążą do zrównoważenia proporcji pomiędzy jonami H+ i cząsteczkami H20. I tak, w przypadku wysokiego zakwaszenia, czyli nadmiaru H+, cząsteczki H20 pobierane są przez roztwór ze wszystkich, znajdujących się w nim źródeł.

Takim źódłem może być kreatyna, jeżeli akurat znajdzie się w roztworze. Wtedy, od jednego końca jej cząsteczki odrywa się grupa OH, zaś od drugiego atom H, po czym oba składniki łączą się i budują oddawaną do roztworu cząsteczkę H20. Po oderwaniu obu tych molekuł, końce kreatyny stają się bardzo reaktywne chemicznie, więc reagują same ze sobą i zamykają cząteczkę, czyli przemieniają ją w nieaktywną kreatyninę.
Przekierowanie