Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: EURO 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak wiemy do dnia dzisiejszego 3 kadry na 100% wystąpią na EURO są to POLSKA, Ukraina oraz Niemcy po zwycięstwie nad Austrią ( 6-2)

Temat ten będzie dotyczył wszystkiego co związanego z EURO 2012 Uśmiech
We wtorek do tego zacnego grona dołączyły kolejne trzy drużyny Hiszpania, Włochy i Holandia.Miejmy nadzieje, że nie trafimy na żadną z nich w grupie. Duży uśmiech
oj chyba trafimy, bo na Euro nie będzie słabych drużyn... to nie MŚ, gdzie można trafić na np. Nową Zelandię czy Trynidad i Tobago...
dobrze, że jesteśmy gospodarzami, bo znając życie - nie zakwalifikowalibyśmy się do takiego turnieju Duży uśmiech
Jestem za polską i będę za polską. :-) Mam nadzieję, że poradzi sobie na Euro Uśmiech
Forma polaków na pewno rośnie i oby rosła bo na EURO będzie ciężko. Według mnie ten mecz z Koreą to wtopa PZPN-u kto gra z krajem azjatyckim przygotowując się do ME ?
No z Niemcami dobrze im szło. Aż tu ślizg. Ale wierze w nich jak nigdy
Tak odnośnie tego meczu z Niemcami w ostatnich minutach to wina "Warzywniaka" jak można pośliznąć się na "Korkach wkrętach" na trawie? a odnośnie Euro2012 mamy dużą szanse wyjść z grupy
Jako gospodarze powinniśmy mieć przody także z grupy może wyjdziemy. Szczerbol
cd meczu z Koreą, to Koreańczycy sporo zapłacili aby zagrać z krajem który organizuje ME..
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie