Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Dietka do oceny. Lekki Recomp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
I Posiłek :
Jajecznica z 4 jaj - B:30g T:43g W:2g 510kcal
2 kromki graham - B:1,5g T:1 W:18 92 kcal

II Posiłek :
2 serki wiejskie - B:33g T:15g W:6g 190kcal
2 bułeczki graham - B:13 T:2,6 W:80 400kcal

III Posiłek :
Odżywka białkowa kokos : B:21g T: 2,8g W:3g

IV Posiłek :
200g piersi z kurczaka - B:43g T:2,6g W:0g 200kcal
100g ryżu brązowego - B:4g T:2g W:37g 350kcal

V Posiłek :
Tuńczyk 130g - B:26g T:0g W:0g 130kcal


Podsumowanie - B:157g T:68.4g W:150g B:2,18g/kg T:0.94g/kg W:2,08g/kg

Tak mniej więcej to wygląda i do III posiłku planowałem dorzucić jakieś węglowodany vitargo czy coś w tym stylu. Co o tym sądzicie Oczko ? Wszystkie sugestie mile widziane

Pozdrawiam.
Podaj swoje dane czyli wiek, wzrost obecna waga, typ budowy i ile chcesz zrzucić ?
Lat : 19
Wzrost : 176
Waga : 71
Budowa : wg mnie ektomorfik

Interesuję mnie głównie zrzucenie fatu z brzucha , wyrzeźbienie go , więc do około 65kg powinno być ok Uśmiech
Ogółem chcesz być chudy i zrzucić tylko fat, czy masz zamiar potem iść w stronę masy ?
Chcę później troszkę przy masować. Nie interesuję mnie bycie duuużym tylko trochę masy żeby wszystko fajnie wyglądało i żebym się dobrze czuł. Jak coś mogę wrzucić zdjęcie z aktualnym wyglądem
Wrzuć to zdjęcie i pokaż jaki tam masz fast na tym brzuchu, bo możliwe, że nie będziesz musiał tego teraz zrzucać, co jest bardzo prawdopodobne przy tej wadze.
Wrzuć to zdjęcie ocenimy sytuacje.
http://imageshack.us/photo/my-images2012...0095f.jpg/ O to zdjęcie.
Trenuje piłkę nożną więc przymusowe interwały wtorek , sobota na tętnie 175 - 195 + sam zaczynam biegać : poniedziałek - bieg normalny , środa-normalny , czwartek - HIIT , pt- normalny

Nie wiem czy tego nie za dużo , dlatego ta odżywka na regeneracje bardzo się przyda
Daj spokój Uśmiech Na twoim miejscu ja bym brał się za michę, żeby na masie przybrać i dopiero potem zrobić redukcję. Nie masz co się męczyć, że tak powiem.
Czyli najpierw trochę na masę + aeroby żeby się zbytnio nie zalać ?
Stron: 1 2
Przekierowanie