Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: PZPN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Co sądzicie o Polskim Związku Piłki Nożnej ??

ja osobiście powiem że wolałbym aby Związkiem kierował Boniek a nie Leśny Dziad xD
Lato może grał dobrze w piłkę ale zarządzać nie umie. Tyle w temacie
Szkoda słów co ten człowiek robi. Czekam tylko aż się poda do dymisji choć wątpię, że to nastąpi..
Niedługo wybory na Prezesa PZPN, ja widzę tylko dwóch poważnych kandydatów, no może max 3..

BONIEK
LATO
KOSECKI

reszty bym nie brał pod uwagę.., bo po co ?
Oczywiście chciałbym żeby PREZESEM został Boniek, ale czy ten BETON mu na to pozwoli to już inna bajka ?, co sądzicie o szansach poszczególnych kandydatów na Prezesa ?

startują jeszcze m.in :
Andrzej Olechowski, Tomasz Jagodziński itp..
każde kto jest w stanie obalić Lato będzie silny Duży uśmiech - każdy z nich i tak chce dostać po prostu fajną wypłatę i nic więcej za tym nie idzie (IMO) stara gwardia praktycznie
Boniek to chyba jedyna opcja. Mam nadzieję, że się coś ruszy.
oby - 3 majmy kciuki Panowie Duży uśmiech
za Bońkiem przemawia to że on ma wszędzie duże znajomości Uśmiech
choćby przyjaźń z Platinim..
Powiem wam-ze tu potrzeba świeżej krwi-nie ''BONIEK,LATO,KOSECKI'' czy kto inny znany.New zarządca :-) eh tylko skad tu znaleść takiego ale cóż-prędzej czy pózniej taki na pewno się znajdzie
Jedna wielka mafia, korupcja na potęgę, same stare dziady tam siedzą i dopóki to się nie zmieni doputy będzie jak jest.
Stron: 1 2
Przekierowanie