Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: czesc forumowicze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
nazywam sie Klaudia, mam 27 lat rok temu urodzilam swojego kochanego syneczka i niestety moje cialo nie wrocilo jeszcze do formy
od 2 miesiecy cwicze na silowni, licze na to ze dzieki waszemu forum moje cwiczenia stana sie bardziej profesjonalne, z tego co poczytalam to widze, ze znajde tutaj duzo cennych wskazowek

pozdrawiam wszystkich
Witam na Muscle-Centre.pl

Służymy pomocą Oczko

Pozdrawiam Marian
witam w szeregach ! , napewno bedziesz sie tu czuła pewnie aa codo ciała po dziecku to sie nie ma co przejmowac ,wszystko wruci do normy i to na duzy + , sam mam zone i dzieci i wiem jak to wyglądało Oczko , pozdrawiam
Witamy na forumUśmiech
odemnie REP.. leci na zachente Uśmiech
Witamy serdecznie, u nas na pewno znajdziesz porady dotyczące wszystkich zagadnień związanych z tematyką nie tylko fitness Uśmiech
dzięki za ciepłe przyjęcie
Witam Cię Klaudia miło że zagościłaś na naszym forum i życze powrotu do wymarzonej sylwetki
Witam i powodzenia Uśmiech
witam ponownie, wpadlam zeby sie pochwalic, ze po 2 kolejnych tygodniach cwiczen zaczynam odczuwac zadowalajace efekty
nie wiem czy to nie sprawa mrozu hehehehe --> moze cialo sie sciaga
no ale pare wskazowek dietetycznych tutaj znalazlam i chyba moje cwiczenia tez staly sie bardziej ukierunkowane wiec pomalutku widze, ze jednak moze dam rade Duży uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie