Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Worek treningowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Worek już jest, aktualnie leczę palec, ale niedługo mam nadzieję że uda mi się ruszyć z treningami, ale worek nie wisi, worek wysoki na 160 cm, a sufit 2,5 m, Liczyłbym na jakieś propozycję rozwiązania tego problemu, tylko nie piszcie o workach stojących czy przykręcaniu worka do ściany bo chciałbym mieć go na środku żeby można było z każdej strony go obijać.
Może zakupisz stojak do tego worka będziesz mógł go obijać z każdej strony Uśmiech
Jak nie chcesz przepłacać i masz umiejętności idzie coś takie samemu zespawać.
Tak jak kolega napisał trzeba by zespawać hak (może być kawał preta ugiętego w hak o przekroju fi 12 a może być grubszy )z kawałkiem prostokątnej stali i poprzewierconymi 4otworami na kołki.Idzie nawet kupić w sklepie sportowym (ale to już nie we wszystkich widziałem)
myślę że coś takiego będzie dobrym rozwiązaniem

http://www.sklep-bokserski.pl/p143,hak-d...owego.html
Nie ma opcji z jakims stojakiem, totalna lipa !
Worek do Sufitu..
Nie masz innego pomieszczenia żeby przywiesić ten worek ? Jeśli nie to polecam próg od drzwi,oczywiście zamontuj go tak żeby potem można było go zdjąć bo będzie przeszkadzać w przemieszczaniu Uśmiech
temat do zamkniecia w dzienniku niedlugo wrzuce jak problem rozwiazalem
Przekierowanie