Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: VPX No-Shotgun
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Teraz pytanie o opinie Uśmiech czy warto czy nie Język
z Tego co sie orientuje sa 2 wersje vpx no shotgun mhf-1 oraz V.3
na mnie nie działa Uśmiech
za ta kase wole juz nitrobolon ll
Smak na plus, Pompa na plus. Opłaca się go kupić, bo naprawdę warto Uśmiech
k0dzak jeżeli masz pytania odnośnie suplementu, to załóż nowy temat Uśmiech
Jesli chodzi o nitro to wiem ze dziala Uśmiech testowalem dawno temu Uśmiech

Robie wielki come back po dluuugiej przerwie Uśmiech

i szukam czegos do mono Uśmiech byl dylemat czy no-s czy hp Uśmiech
no to jak po długiej przerwie to moze zaczniesz od nitro...a pozniej ten sepcyfik i porównasz ?
Floyd sadze ze to jest odpowiedni temat na wyraznienie opini na temat supla Uśmiech

Łapa chcialemc zegos nowego sprobowac Duży uśmiech zreszta nie wiem jak dziala to nowe nitro Uśmiech
zapodaj nitro... i bedziesz zadowolony , shotgun daj na drugi plan i sie okaze ktore leprze , a jak cie stac to kup to i to i sprawdzisz raz jedno a raz drugie na treningu , nitro... mnie kopało przy 2 miarkach , shotgun sypałem 3,5 miarki i tak srednio
Wyrażanie opinii. Dobrze powiedziane. No, ale nie pytania, żeby od razu kilka stron powstało z tego.
otoz jak wiadomo nie na kazdego dziala dany suplement tak samo Uśmiech na jedych mniej a drugich mocniej dziala Uśmiech ale to akzdy wie oczywyscie Uśmiech) a moze i sie skusze na nitro Uśmiech ( moze polaczenie jak kiedys Uśmiech nitro-storm-noko Język )

(29-01-2012 18:15)Floyd napisał(a): [ -> ]Wyrażanie opinii. Dobrze powiedziane. No, ale nie pytania, żeby od razu kilka stron powstało z tego.

Zagadam z Vego jak bedzie na gg to przeniesie posty Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie