Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: OLIMP VITA-MIN Multiple Sport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie o minerałach z tej serii? Większość wyraża dobre opinie na ten temat, ale nie wiem czy połączenie wapnia i magnezu w 1 kapsułce to dobry pomysł bo przecież jedno "wypłukuje" drugie. Miałem zamiar kupić je bo dosyć wydajne są jak za taką cenę i teraz nie wiem co zrobić Niezdecydowany
Też dobrze wspominam te witaminy. Co do zawartości magnezu i wapnia w jednej kapsułce to nie ma się co martwić, możesz śmiało brać.
Polecam, po tych vitach czułem się mniej ospały na treningach i ogólnie nie narzekam jedyne co to ten mocz, kolorek ładny Uśmiech
j/w Panowie

śmiało bierz te witaminy
Polecam witaminy i mineraly firmy Now
Jeśli chodzi o produkty witaminowo-mineralne to warto zwrócić uwagę aby były podane w formie organicznej(np cytriany) albo jak podał kolega wyżej wersja chelat, ogólnie ich przyswajalność jest bliska 100% a różnica pomiędzy poszczególnymi formami jest nie wielka.
Należy unikać form nieorganicznych jak (np: węglany) ich przyswajalność jest około 20%, wiec to strata kasy, często te formy dominują w produktach jakie są reklamowane w gazetach dla kobiet czy reklamach telewizyjnych,.


Pozdrawiam M.K
Przekierowanie