Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: KSW 17
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
KSW 17



Wczoraj (10.09.2011) ruszyła sprzedaż biletów na 17 gale KSW
Na dzień dzisiejszy 6 zawodników potwierdziło swój start na gali.
Oto oni: Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Jan Błachowicz, Antoni Chmielewski, Michał Materla i Artur Sowiński.


[Obrazek: ksw17_flayer.jpg]

Dodawajcie tutaj wszelkiego rodzaju informacje i newsy dotyczące KSW 17.

Zapraszam do dyskusji.
Ciesze sie, że zobaczymy Mariusza i Mameda. Pudzian gwarantuje promocje gali i show, a może przy okazji pokaże coś ciekawego... zobaczymy. Natomiast walki Mameda zawsze są efektowne więc będzie się działo.Reszta obsady też ok Duży uśmiech
Potwierdziło się, że Mariusz będzie walczył z Thompsonem. Moim zdaniem ten rewanż jest niepotrzebny lepiej jakby dostał nowego przeciwnika.
No no zapowiada sie ciekawie a kiedy bd w tvHuhSzczęśliwy
Potwierdzono kolejne pojedynki na KSW 17. Maciej Jewtuszko i Artur Sowiński. Rywalem Michała Materli będzie Amerykanin, Matt Horwich. Kolejna potwierdzona para to Aslambeka Saidov i Rafał Moks.
Mam nadzieje, że Pudzian rozniesie tym razem Thompsona. Język
(16-09-2011 17:08)Minister napisał(a): [ -> ]No no zapowiada sie ciekawie a kiedy bd w tvHuhSzczęśliwy

Wtedy kiedy gala, tzn. 26 listopada.
Pierwsze video zapowiadające gale KSW 17




Podoba mi się ta zapowiedź, naprawdę gala zapowiada się interesująco. Język
Szkoda mi zawodnika który będzie z Pudzianem w starciu, Ale z drugiej strony boje się ze Pudzian przegra bo przypadkowo weszłem na pewne forum i pisało ze Pudzian wzioł 3 tyg. przerwy... Podejrzany
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie