Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Przed treningówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam chodzi mi o coś typu super pomp . Chodzi o to, że za tydzień idzie cykl na mono i jak sądzicie do tego jakaś przed treningówka? Opłaca się w to zainwestować? Proszę o wasze opinie o takich środkach, a jak tak jakie polecacie . W miarę przystępnej cenie.
nie opłaca Ci się, nie masz tak wymagającego treningu żebyś musiał się w ten sposób pobudzać Uśmiech
szkoda kasy, kup sobie lepiej aminokwasy Uśmiech
Aminokwasy? Np BCAA?
dokładnie tak Uśmiech
Mam BCCA XPLODE, ale podobno nie jest zbyt dobra bo jest z domieszką Duży uśmiech, a nie wiedziałem, ze zwykła lepsza ;p Teraz wiem Duży uśmiech, a i BCAA postanowiłem zostawić na lekko rzeźbę nie lepiej ? ; p
robiąc rzeźbę lub redukcję BCAA też wskazane jako antykatabolik, ale na masie też można brać Uśmiech
a jeżeli chcesz żeby cię trochę pobudziło na siłownie to Tauryna lub AAKG, ale serio nie sądzę
by Ci to było potrzebne na tym etapie Uśmiech tylko tak jak zawszę mówię, każdy i tak zrobi po swojemu
Nie chciałem się dowiedzieć. Bo to chyba to tak samo jak z początkami jak z cyklem, na pierwszych zawsze najlepiej idzie, i lepiej zacząć od słabszego, i z czasem mocniejsze, tak samo jak to z odżywkami wszystko z czasem, kolega mi tłumaczył tak : wyobraź sobie że masz wyścig, masz nitro zużywasz je na samym starcie.. Podobno kreatyna z czasem przestaje działać coraz mniej, więc chyba wtedy się stosuje tego typu przed treningówki, dla lepszego pobudzenia tak, chyba też nie widzę sensu brania AAKG, wg tauryna jest w kreatynie bo jest z dodatkiem, teraz wiem, że lepiej kupywać "czystą" kreatynę, będę wiedział na przyszłość, tak samo jak z BCAA.
Na pompę to warzywa kapustne, albo wit.C Uśmiech
reszta j/w
Dokładnie j/w Uśmiech
Jak ja lubię te twoje wypowiedzi kwachu ^^
Zakup sobie BCAA czyste, do tego możesz też EAA dać.
Witaminki rzecz jasna też.
Kreatyna zawsze działa trzeba tylko robić od niej przerwy , ja dziś skończyłem Xpand'a mogę polecić ale początkującym to pół miarki , chociaż i tak zgadzam się z wypowiedzią Brothera jeśli nie masz ciężkiego treningu to nie potrzeba
Stron: 1 2 3
Przekierowanie